Piklerovej triangel - využitie

jaja23
12. okt 2020

Prosím je u vás využitý piklerovej triangel? Do koľkých rokov? Je to dobrá kúpa? Nemá niekto na predaj? 😁Dakujem

simsalabim
12. okt 2020

@jaja23 musela som si to vygooglit... vyzera to super. Podla mna sa to vyuzije. Moj manzel zvykol zvesit plne dvere, opriet o sedacku a decka sa blaznili..... no dlho, snad cely predskolsky vek. To je nieco na sposob tej smyklavky v tom triangli 😉

jaja23
autor
12. okt 2020

@simsalabim no ved vyzerá a malý rad prelieza.Len neviem do kedy ho to bude baviť. Hra sa väčšinou s autíčkami, tak sa bojím, či by to využil. V zime by to bolo asi super.

simsalabim
13. okt 2020

@jaja23 ale ved auticka sa po tom daju super spustat 🙂

mnemka
13. okt 2020

Ja by som uz taketo drahsie veci kupila iba za predpokladu ze by si to syn niekde odskusal a videla by som ze ho to bavi. Inak je to dost riskantna kupa. Ja som kupila krpcovi tu hojdaciu dosku za 100 eur a veru ho to nezaujalo a pouziva to ako stupienok 😖 😀

rajc1nka
13. okt 2020

My sme piklerovej triangel kupili 20 mesacnemu v case korony v marci namiesto preliezok, ale moc ho to nezaujalo, obcas na to vylezie, obcas sa smykne, ale za tolko penazi bola moja predstava uuuuplne niekde inde. Bavi ho po tom spustat auticka, ale aj to len raz za cas. Tak stale dufam,ze teraz ked ide zima a zas nemoznost vonkajsich ihrisk, ze to vyuzijeme.

lauritka00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
engynka
31. dec 2020

Maminy, ktore maju vase deti doma Piklerovej triangel. Odporucate kupit alebo nie? Nas ma 18m. Mame Utukutu spectra a to ho vobec nebavi. Ale za to rad sa liape kade tade, fyzicky je zdatny aj smely a vidim, ze hlada vyzvy.

hipuska
18. mar 2021

Nejaké nové info? Recenzie?
@engynka kúpili ste?
@rajc1nka
@jaja23

engynka
18. mar 2021

@hipuska ano kupili. Mame to vytiahnute raz za cas len. Keby to ma na ociach stale tak to obchadza. Ked to vytiahnem (obvykle ked je skaredo vinku) tak je na tom s orestavkami aj cely den. Uz ho nemusim ani kontrolovat. Bud sa on na to driape alebo spusta auta.

hipuska
18. mar 2021

@engynka ďakujem. A koľko má syn? Vy máte tu klasiku? Lebo teraz som videla, že su aj tie trojstranné-spagat, tyčky, lezecká stena. Tak neviem ktorý teraz kúpiť

engynka
18. mar 2021

@hipuska syn ma 20m. My mame obycajnu, mensiu so 6 schodmi a plus smyklavku a z druhej strany take schodiky na plosine. To co spominas som este ani nevidela. Musim mrknut co to zase vymysleli 😀 inak u nas je to zachrana ked nejdeme von, ze aspon trosku sa na tom potrapi

hipuska
18. mar 2021

@engynka takéto. A fakt sa neviem rozhodnúť. Či to bude ok

engynka
18. mar 2021

@hipuska toto vyzera byt pre vacsie dieta. Moj by to este nedal. Ale zase by si trufol urcite a casom urcite nacvicil. Celkom sa mi paci toto