Piklerovej triangel verzus rebriny

koticka
3. máj 2024

Ahojte. Dcérka bude mať o chvíľu rok a chcela by som jej dať možnosť aj doma nejakej preliezky. Bola som rozhodnutá pre piklerovej triangel. Doma však nemáme veľa miesta, naši sú zas za rebriny. Montessori hojdačku máme. Mám z toho celkom nervy, triangel mi príde viac využiteľný, avšak miesta v byte je naozaj málo. Napíšete mi vaše skúsenosti? Veľmi by ste mi tým pomohli. Ďakujem

hipuska
4. máj 2024

@koticka my máme triangel a teda syn ho využívali do Max 2,5 roka. Potom už bol preňho nudný. Ja som bola sklamaná

len_nig
4. máj 2024

My máme tiež triangel syn ho má od roka, má teraz skoro 2,5 a denne sa využíva aj so smyklavkou 😊

jajur88
4. máj 2024

@koticka My mame trojuholnik so smyklavkou. Uprimne, u nas to nie je az taky hit. I ked teraz v 2 rokoch ho na tom zacinam vidiet trochu castejsie.

Mame ho rozsiritelny, aby sa dal prave casom zmenit na rebriny (samozrejme budeme musiet dokupit diely). Ja by som isla touto cestou.

koticka
autor
4. máj 2024

@jajur88 kde ste kupovali prosím?

majlo1234
4. máj 2024

Tiez mame a tiez nic moc, uz by som spravila nejake kombinovane rebriny

jajur88
4. máj 2024

@koticka Mame FABER Froggie od Antonie Emma

koticka
autor
11. máj 2024

@majlo1234 no skúsili sme u kamošky a vôbec ju to nezaujalo 😅 tak zatiaľ teda ani jedno nebude … možno neskôr

majlo1234
12. máj 2024

@koticka urcite, a ak by nahodou ste sli do toho triangla, jedine skladaci. My mame neskladaci a to je uz len blbost obrovska😂

joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz