Pekný koberec na hranie

eliska4
15. máj 2017

Ahojte maminky, máte niekto doma nejaký pekný detský koberec na hranie? Len taký malý do stredu izby. Nechcem ten s mestom alebo farmou, chcela by som nejaké kvietky alebo zvieratká, niečo veselé. Kde taký zoženiem?

pribinak
15. máj 2017

Neviem ci chlapec ocení zrovna kvietky.

janula12345
15. máj 2017

Na lalalukids.com maju penove koberce. Moje zname ich maju a su makkucke. Je to nejaka slovenska firma.

eliska4
autor
17. máj 2017

@pribinak Neviem prečo nie. Toto je práve to čo nechcem. Keď poviem že mám chlapca každý mi hneď ponúka koberec s diaľnicou alebo futbalovým ihriskom. Toto delenie na chlapčenské a dievčenské veci mi dosť vadí. A okrem toho mám aj dcéru, síce nevlastnú ale mám

eliska4
autor
17. máj 2017

@janula12345
Ďakujem, pozriem 🙂

zabka788
22. máj 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Pekné majú aj v jutexe - www.jutex.sk:slight_smile:

zanazz
2. jún 2017

Ahojte! súhlasím s janulou12345, podložky Parklon sú skládacie, mekké a velmi bezpečné. Budú sa hodiť nielen na harnie . za nás majú jedničku : )

xoxo11
20. jún 2017

Ahojte, aj ja sa pripájám, pretože aj my máme dobré skúsenosti s mäkkými podložkami Parklon. Možem iba odporúčať