Oplatí sa kúpiť odrážadlo z Lídla?

emily_666
6. mar 2013

http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-0D75854B-C1...
bude v Lidli od 11.3., máte niekto a ako ste spokojné? dakujem

azbestica
6. mar 2013

odrazadlo sme nemali, ale maju tam fakt kvalitne veci pre detska

katy1979
6. mar 2013

Pozor na vysku sedla. Je od 37cm. Takze v prvom rade zmeraj vysku rozkroku dietatu. A nepisu tam vahu odrazadla.
Tento typ si nepamatam, predtym byvali ine typy a na tie som nepocula staznosti.
Ak sa vam bude pozdavat a velkostne vam bude dobre tak za tu cenu by som ho kupila.

iwesska
7. mar 2013

Mne sa zda lacne az prilis. Naposledy ked mali v akcii zo 70E na 40E ten druhy typ odrazadla, pozerali sme ho, ale prislo nam velmi tvrde. Dieta ti nepovie, ale kazdy naraz ho na tom musi velmi boliet, kedze tam nie je vobec ziadne pruzenie. Neviem, ale ked si odratam DPH 20%, zisk, tak sa mi zda nerealne vyrobit kvalitne odrazadlo za taku symbolicku cenu.

sarale
7. mar 2013

Mame oba typy z lidla a su super.nepozeraj na cenu .su kvalitne

stanislavao
7. mar 2013

pisu tam aj nostost, do ťé kg. nepisu, ze ci ma nafukovacie kolesa, ale vyzera dobre. a lidl ma podla mna kvalitne veci pre deti. a nie vzdy to, co je drahe je aj dobre a naopak, ze lacne veci su neni kvalitne. aj bezne kupite taketo odrazadlo za takuto cenu v obchode. a ze nema pruzenie. boooze, no a co. ved na nom nestravi 10 hodin denne.

gubcikova
7. mar 2013

to v lídli má plastové kolečká.my sme kupovali teraz toto a vyšlo lacnejšie.rám je kovoví a kolečká sú gumené
http://www.perinbaba.sk/detske-odrazadlo-dragon...

kristiii
7. mar 2013

jeej super že si to sem dala, nemám skúsenosť ale asi pojdem do toho, mala som vyhliadnuté iné ale ja myslím že na bežné vozenie a lietanie po ihrisku a po meste bude určite dobré, ja som bola doteraz so všetkými výrobkami z lidla spokojná

macka012345
9. mar 2014

Ja ho zhanam a nesari sa kúpila by aaj pouzite

anavila
9. mar 2014

ahoj, no moj syncek ho ma, ale uz ma kolesa vymenené, lebo mu praskli, ale zas moj syn je extrem, vozil sa na nom na divokom teréne 😀 to by si pozerala... ale myslim, ze po cyklistickom chodniku za normalnych okolnosti vydrži vela. je to perfektna vec...moj maly uz vdakanemu vie bicyklovat bez pomocnych koliesok