Oplatí sa kúpiť odrážadlo?

andika10
6. sep 2010

myslim odrážadlo ako bicykel bez pedálov, chceme na vianoce deťom kúpiť, a chcem sa spýtať či to deti využili. A viete mi poradiť neaké dobré značky za prijatelnú cenu? ďakujem za každú odpoveď

babulina
6. sep 2010

my sme kupili a urcite odporucam, spociatku to nemalo velky uspech ale ked zistila ako na to tak potom uz na tom ficala ostosest, ale obcas ju este chyti nostalgia a dozaduje sa plastovej motorky - odrazadla, aj ked jej je uz mala,
my mame od ceskeho vyrobcu a vola sa davidek

marianca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriana174
6. sep 2010

ahojte i ja sa pridavam , naozaj to deti bavi inak to bude brat ostatným deťom ako my spočiatku, ale stačí aj nejake zachovale nove sa neoplati lebo to nepotrva dlho ked pride zima alebo narastu nôžky 🙂

brisilda
6. sep 2010

jednoznacne odporucam moj maly na tom tak jazdil az to totalne znicil a skoncilo to v kosi 😀 😀 😀 teraz k druhemu kupime tiez 😀 😀 😀 zacali sme klasickym autickom odrazadlom 😉 a teraz zacneme tiez 😀 no inak mame aj bobocar je to tiez uzsne auticko ktore chodi samo /neni na baterie/proste dalsia uzasna vec co sa nam podarila kupit je to zabava nielen pre deti ale aj pre dospelakov nakolko to ma hmotnost do 100 kg 😀 kuk video na youtube " plasma car " 😉

kamilecka
6. sep 2010

Ninny asi nepochopila otazku 😀 😀 😀

Aj my mame odrazadlo ...teda bike bez pedalov ....zo zaciatku to bolo tazsie kym si zvykol,ale teraz malo kedy ideme von bez. Su rozne znacky...ak chces asi pre mensie tak je znacka puky,pre mensie deticky..to ma kamoska a myslim ze tiez tak kupovala vo veku tvojich deticiek, my mame hudoru...to je zasa pre vacsie deticky...tak od 3 rokov ....treba popozerat na nete. Ak ti stacia pouzivane tak su aj od 25-30 eur...novsie stoja viac...hudora je lacnejsia.

1.hudora
2. puky

junovka
6. sep 2010

my sme mali , teda mame este 😀 taku ruzovu motorku, bez pedalov, jazdi na nej o 106, uz je cela zosuchana, odreta....takze oplati sa. My sme jej kupili v Draciku, tusim okolo 20 € stala 😕 😉

miskinadamko
6. sep 2010

urcite ano

sasrnka
6. sep 2010

Mame Puky LRM, co je asi najmensie a dcerka ho dostala k 2. narodeninam. Na vsetkych motorkach kopala do zadnych koliesok, ale toto je uplne nieco ine. Vyska sedanky sa da na vsetkych takychto odrazadlach nastavovat, takze vydzia urcite dlhsie, ako len par mesiacov. Ja mozem len odporucit.

bubelko
6. sep 2010

jednoznacne ano. ako prve mal bobbycar a potom sme kupili dreveny odrazaci bicykel. na oboch jazdi este dnes a tipujem, ze este bude aj dalej, hoci uz ma aj slapaci bicykel. 😉

markiza
6. sep 2010

ano, oplati sa. my sme mali len plastovu motorku a obaja boli nadseni. teraz je uz odlozene, kedze sa na nej mlademu podarilo rozbit bradu...

tinax
6. sep 2010

urcite ano. My mame jednoduchu plastovu motorku - zdedenu ale tak sa na nej vysantil ze sa uz nebude dat dedit. 🙂 tie jednoduche urcite zozenies aj lacnejsie.

pimpa
7. sep 2010

my mame puky odrazadlo a je uzasne, velmi nam pomohlo aj vo vyvine motoriky. Vy hoda je, ze nie je plastove a teda nehrkoce a normalne jazdime po byte uplne potichu, ked je vonku zle pocasie. Takze celorocne vyuzijeme 😉

jahodka11
7. sep 2010

urcite ano, my mame motorku, tu ma rad doteraz a nedavno sme kupili drevene odrazadlo...ako bicyklik len bez pedalov a aj to ma rad a bude to dlho pouzivat....cize urcite ano, oplati 🙂

berus222
7. sep 2010

my planujeme kupit nieco taketo k 2. narodeninam. mame aj klasicke odrazadlo, ale na nich zatial zakopava o zadne kolieska.

http://www.trihory.sk/deti/prvy-bicykel/odrazad...

burina111
7. sep 2010

náš má také športové auto...a teda je to hračka, čo má úspech.....ako ju v 11mesiacoch dostal....je v provoze až doteraz, má tri roky...a tuším aj dlho bude.....

janka_pn
7. sep 2010

ano, kupili sme malu plastovu "motorku" v kauflande vo vypredaji za 4,90... no nekup to 😀 😀 😀 drahsie by som asi nekupovala, lebo dieta rychlo rastie a na rok jej uz kupim maly bicyklik 😉

juliagregor
7. sep 2010

tiež sme uvažovali o takom odrážadle - biku bez pedálov, ale nakoniec sme kupili malý bicyklík 12-ku
dôvody: - všetky deti tu majú bike, teda okrem dvoch chlapčekov a všimla som si, že deti sa vozia spou, hrajú sa a oni s nimi nevedia držať tempo
- Maťko chcel bicyklík
- kvalitné je dosť drahé
maličké odrážadlá máme 4, autá a aj motorky, dve sú na von a dve mám v byte, aby som stále nemusela ich nosiť hore do bytu a umývať kolieska...
v každom prípade, sú všetky takéto hračky veľmi vhodné, deti sa vyjašia, naučia sa koordináciu a nakoniec aj sa hrať s ostatnými deťmi...

bzuzka
18. sep 2010

urcite ano, a vobec nepotrebuju drahe, len si daj pozor, aby to medzi nozickami nebolo moc siroke( co su tie drahe disney) 😉 , to sa im zle chodi a potom sa na to vykaslu a beru ostatnym 🙂

bzuco
18. sep 2010

mne jeden známy, čo má špecializovanú predajňu bikov povedal, vraj ten istý účel ako odrážadlo splní aj bicyklík ked na ňom dáte dole pedáliky - vraj to má odskúšané na oboch svojich deťoch

takže 2 muchy jednou ranou - bike aj odrážadlo v jednom

lindulak
22. mar 2011

My máme zn. Puky - ten stredný s brzdou od 2.5 roka. Je to super, odporúčam! Dieťa sa naučí rovnováhe a naučila sa aj ručnou brzdiť. A veru vie byť dieťa dosť rýchle na tom - ako na bicykli. A práve včera som si overila, že sa naučia bez pomocných na bicykli. Malá sa to naučila včera za pár hodín! Čo sa týka ceny, sú drhašie, ale konkrétne Puky je taký kvalitný, že by som sa kľudne nebála kúpiť ho aj z druhej ruky. A iste ho využije viac detí, fakt sú dobré. To treba vidieť a vyskúšať.

lucka1987
23. mar 2011

ja som kupila krsniatku na 1 rok odrazadlo... a teraz ma presne rok a pol a stale je odrazadlo stredobod jeho pozornosti... naskor mu akosi nedoverval.. ale teraz na tom beha ako prfofik.. a tie kusky co vymysla 😀 je to to sirsie... lebo ziadne uzsie sa moc nedalo zohnat narychlo.. ale aj tak sa m na tom beha dobre

lejlla
23. mar 2011

urcite odporucam 🙂.mame znacku KETTLER a som maximalne spokojna a myslim si ze aj drobec 😉

albireo
31. mar 2011

po dlhej diskusii a hladani v net.obchodoch sme malej kupili odrazadlo Kokua, Like-a -bike. konstrukcia je z hlinika, nafukovacie kolesa s reflexnym pruhom po obvode, je lahke ,velmi podobne klasickemu detskemu bicyklu. Mala po 2 tyzdnoch jazdi ako drak, velmi rychlo sa naucila udrziavat rovnovahu.

Ako jednoznacnu nevyhodu oproti inym modelom vidim cenu.

mat_ka
10. apr 2011

nas maly mal teraz 16 mesiacov a tiez sme vyberali odrazadlo. O kettleri, kokue, firstbiku si moze este pekne dlho nechat snivat. pozrite http://www.facebook.com/pages/Odrazadlo-Strider... . Ako to tak pozorujem tak do mesiaca na tom beha sam. Mozem doporucit !

moniikka
12. apr 2011

My sme mali klasický detský bicykel s pomocnými kolieskami,ale naša dcérka aj tak chodila na ňom ako na odrážadle.Je to určite dobrá vec,ktorá sa oplatí kúpiť.Ja som to tiež chcela kúpiť,ale kým som sa k tomu dostala tak sa už vedela bicyklovať.Za 2 dni sa to naučila sama.

montinka
12. apr 2011

ahoj tak my mame aj byciklik aj odrazadlo,najprv mala chodila na bicykli,potom sa naucila na odrazadle lietat a teraz uz iba odrazadlo chce bravat von.🙂 takze podla mna sa to oplati

dagmarvan
19. máj 2012

oplati sa mala ma 26mes a jazdi jak drak vsade ho berieme

exupery
19. máj 2012

My sme mlaej nedavno kupili first bike,najskor ho ignorovala,pretoze aj s adapterom ledva dociahla-je z nej krperc,ale pred cca tyzdnom sme ho znovu vytiahli nasadla a isla,bez problemvo 😉 Teraz nanom fici od rana do vecera a nikomu ho nechce pozicat,tak urcite sa oplati 🙂

jana_ch
19. máj 2012

odrazadlo je super vec. syn sa vdaka nemu naucil udrziavat rovnovahu a ked sme mu dali bicykel bez pomocnych koliesok, tak po piatich minutach bicykloval 😉