Oplatí sa kúpiť detský záhradný domček?

27. aug 2024

Ahojte, využili ho vase deti? Oplatí sa kupovať? Dreveny alebo plastový? Vôbec sa nevyznám no rozmýšľame nad nejakým na záhradu tak prosím napíšte mi vase recenzie a rady ďakujem 😊

mabose
27. aug 2024

My máme plastový, bol vonku jednu sezónu. Žiadny úspech nakoniec je v izbe kde sa deti hraju

vani190493
27. aug 2024

Zbytočne. Dcérka tam bolo osem razy všetkého. Škoda toľkých peňazí.

jaskolka
27. aug 2024

Záleží od konkrétneho dieťata, detí. Tak my ho mame 3 rok, bol kupovaný ešte pre syna na 1 narodeniny. Je na záhrade, len na zimu ide do stodoly. Deti sa v ňom hrajú rady, takže u nás má úspech

solida1
27. aug 2024

My sme mali plastový, najprv bol vo vnútri, potom vonku a teda fakt sa v ňom vyhrali. Keď bol vo vnútri, tak si doň ukladali hračky (vtedy bolo rýchlo upratané 😁).

petamich
27. aug 2024

Kupili sme dreveny a zbytocne 😂 ine deti sa k nam chodia hrat

cukroska
27. aug 2024

Tak to záleží od dieťaťa. Ak máte dom tak podľa mna sa tam pohrá. A dá sa dať aj do izby ak nie je obrovský. U nás mal úspech stan.Moje deti sa veľmi vyhrali v stane .Jooj my sme to mali v detskej dlho. Aj vonku a vždy to malo úspech.

jakubrianka
27. aug 2024

Za mňa úrčite oplatí. Keď mrholi zahrajú sa aj v ňom. zároveň tam schovám lopty, náradie, stolcek s náradím, my sme si tam aj čítavali. Výborné na rolové hry. Máme malý plastový domček.

martina1985ba
28. aug 2024

Oplatí sa jedine taký, ktorý Vám spätne zarobí paniaze čo ste do toho vrazili. Prípadne sú rodičia, ktorí kupujú deťom iba tak pre radosť bez očakávania aby sa to oplatilo.

autor
28. aug 2024

@martina1985ba tak väčšina mamičiek pochopilo ako som to myslela 😊 chcela som si prečítať názory niekoho kto to reálne mal