Odrážadlo z Poľska

majuska451
24. feb 2015

Prosim radu, nekupoval niekto detske odrazadlo v polsku, pytam sa ci tam nie je lacnejsie, chcem malemu kupit natri rocky, ale nie
umele ale to kovove na dvoch kolesach.diky

janickacrazy
25. feb 2015

@majuska451 Možno by si mohla kúpiť aj tu na bazare, niektorí predávajú veľmi zachovalé ako nové a ušetríš si cestu do Poľska. Ja som mala kočík z Poľska, bol pekný, no išiel trochen krivo, takže ja už som sa z poľských nákupov vyliečila. 😀

moni244
25. feb 2015

@majuska451 tu sa o radu na Polske vyrobky ani nepyyaj, vacsina ma averziu voci vsetkemu, co je z Polska.
Ak tam chodite pravidelne, ze to mate kusok, tak sa skocte mrknut, zober aj maleho, nech si ho vyskusa a podla toho uvidis, ja som kupovala malej odrazadlo zo stranky sportline tusim

lajlilinka
25. feb 2015

Odporúčam NEKUPOVAŤ žiadne odrážadlo...!!! Deformuje chrbticu a pohybový aparát dieťaťa! Fyzioterapeuti a ortopédi by ti vedeli rozprávať... tak ako napr. chodítka... Ak tak, tak jedine vozítko, kde môže dieťa bicyklovať... Skús pohľadať na nete o tom...

janickacrazy
25. feb 2015

@lajlilinka Ja už som o tejto téme počula a čítala kadečo, názory sú rozne. Dokonca niektorí lekári tvrdia, že do 6 rokov by sa dieťa vôbec nemalo bicyklovať, vraj to nie je dobré pre chrbticu. To už sa mi zdá taký extrém, ved aj my sme sa bicyklovali ako deti a nič nám nebolo. Moj malý od 3 rokov jazdí na bicykli s pomocnými kolieskami a odrážadlo som ani nekupovala, zdalo sa mi to zbytočné vyhadzovanie penazí, ked aj tak za chvilu prejde na bicykel.

mamjka
25. feb 2015

@majuska451 my sme mali kočík z Poľska a boli v ňon obaja max.spokojnosť.... 😉

a čo sa odrážadla týka tak sme kupovali z netu ale plastové nie kovové 🙂 tak s týmto ti neporadím ale nekydajte tu na poľské výrobky.... 😉

janickacrazy
25. feb 2015

@mamjka Ja som písala len svoju osobnú skúsenosť, netvrdím, že všetky veci z Poľska sú nekvalitné, možno sme mali proste len smolu na ten náš konkrétny kočík.

beata35
25. feb 2015

ja som mala kočiar s polska a bola som spokojná,niektoré výrobky sú tam dobre niektoré su zle,ale to aj u nás kúpiš dobrý alebo zlý výrobok,to je moj názor

majuska451
autor
25. feb 2015

@moni244 diky za radu

moni244
25. feb 2015

@lajlilinka to už aj odrážadla sa nesmú? jaj bože, to fakt aby dieťa doma sedelo a nič nevedelo zo športu

majuska451
autor
25. feb 2015

@mamjka aj mi mame kocik z polska a som spokojna, ale je pravda ze maju aj nekvalitne veci, sle to sa da povedat aj o slovensku, ze tu su nekvalitne niektore vevi, ved trhovi mechasnizmus, dva roky a dost

majuska451
autor
25. feb 2015
beata35
25. feb 2015

to je pravda ,dva roky a dost