Odrážadlo Super bike

nikisvord
10. apr 2013

má niekto toto odrážadlo v okrese levice?chcem ho kúpiť,ale nikde v obchode som ho nevidela,teda iba to najmenšie...je tu niekto kto má médium či maxi?

nikisvord
autor
10. apr 2013

takéto,hocijakej farby

katy1979
10. apr 2013

Pozri tesco ci hrackarstvo a ak nie tak na mmb ich najdes. Aj ked dvojrocnemu drobcovi kludne bicyklove odrazadlo. Teda bike bez pedalov.

nikisvord
autor
10. apr 2013

na takom este nevie ist 🙂 a tieto odrazadla su najlepsie..nasla som ich na eshopoch,ale chcela som odskusat velkost.

katy1979
10. apr 2013

@nikisvord podcenujes svoje dieta. vie na takom ist. a ak nie za jeden den sa nauci.

ibelin
10. apr 2013

nas maly bude mat 18 mesiacov,a ide mu to na tomto odrazadle super,mame ho z tesca,na bike este nedociahne na zem

katy1979
10. apr 2013

@ibelin zavisi ake odrazadlo mu vyskusas. ak ma maly viac ako 80cm tak su odrazadla kde dieta bez problemov dociahne na zem. napr. strider, first bike, puky. Ale kecam do toho na co ste sa nepytali. pre mna je toto odrazadlo hlucne aj ked lahke. na bicyklovych jazdia od 20mesiacov a poznam aj mnoho mladsich deti. ale uz mizim lebo tu sa hlada uplne nieco ine 😉

nikisvord
autor
10. apr 2013

jeeej to je v pohode..kazda rada dobra..my mame doma motorku cross ale maly stale zakopava o zadne kolesa lebo su siroke.a tato superbike vyhrala aj dtest aj maly na isiel super.mame aj cykloodrazadlo ale nedociahne na zem

mat_ka
11. apr 2013

myslim ze deti sa na takychto odrazadlach naucia iba zlozvykom (ci ako to povedat). vsimnite si ze ked sa odrazaju na motorke tak je to oboma nohami naraz a najlepsie este za sebou aj tahat spicky 😉 ked dieta dorazstie na klasicke 2 kolesove odrazadlo tak ma chaos a odraza sa rovnako.
Strider bude malemu urcite dobry, vydrzi, je lahky a vyrastie s dietatom az do 5 rokov.

nikisvord
autor
11. apr 2013

neviem..volakedy boli motorky ci trojkolky a potom bajk s kolieskami a neskor bez koliesok..cyklo odrazadla som ani neregistrovala 🙂 ale ved vyskusame..mozno sa malemu zapaci

nikisvord
autor
12. apr 2013

akoze baby,100 eur za ten strider je podla mna dost..radsej mu kupim tuto motorku a potom uz normalny bicykel 🙂