Odrážadlo pre 4-ročné dieťa

domka321
31. júl 2023

Ahojte, hľadám vhodné odrážadlo pre dcéru (4 roky, cca 105 cm). Chcela by som niečo väčšie, najlepšie 14-palcové kolesá, no všetko, čo pozerám sú s 12". Vie sa už aj bicyklovať bez pomocných, ale rada jazdí aj na odrážadle. Viete mi odporučiť niečo z vlastnej skúsenosti? Bicykel máme Woom, viem, že oni majú aj odrážadlo Woom 1 plus, ale nechceme zase až toľko investovať, keďže stojí cez 300 eur. Pozerala som ešte Puky XL, ak s ním má niekto skúsenosť a môže mi dať info, budem vďačná. Ďakujem za každý komentár

romi9
31. júl 2023

@domka321 ahoj. Skus pozriet First Bike- je do 5 rokov. Je viac modelov. My sme zohnali malo pouzivane za 45€. Ale dieta ma len 2 r.

deedol
31. júl 2023

@domka321
My mame strider s vacsimi dokupenymi riadidlami aj sedadlom, syn ma 114 cm a este stale nan obacs sadne. Bajk ma woom 20ku

lienka9
1. aug 2023

@domka321 my mame puky xl a syn na nom svisti..ma 5r. Od 3 bicykluje bez pomocnych,ale potrebovala som nieco ze ked ideme do obchodu zacvaknem na kocik a mozem vziat so sebou do obchodu,lebo bike nemozeme..tak toto mi prisla ako fajn alternativa

kacena4
1. aug 2023

odrazadla su vacsinou vyrabane len pre mensie deti. pre vacsich uz bicykle. moja nevedela dlllho jazdit tak sme zohnali starsi bicykel a odmontovali pedale a sluzil ako odrazadlo myslim ze nie na vsetkych bicykloch sa to da

domka321
autor
1. aug 2023

@kacena4 áno veď to, že sú tie odrážadlá menšie. To Woom 1 plus je super, len je drahé, ale až nezoženieme nič iné, asi pôjdeme do toho. Nechcem to riešiť tak, že odmontovať pedále zo starého bicykla, lebo chcem práveže originál odrážadlo s plochou na vyloženie nôh, lebo naša malá jazdí ako šarkan 😂 a bicyklovať sa vie pekne už bez pomocných

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkadeticiek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninah1486
21. nov 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja by som pre taketo velke dieta uz odrazadlo nevolila...bicykel je lepsou volbou

domka321
autor
22. nov 2023

@ninah1486 ona bicykluje krásne, bez pomocných. To sme chceli čisto len preto, lebo ju to baví aj na odrážadle.