Odrážadlo pre 20-mesačnú

maleficent22
24. máj 2023

Dcérka má od roka doma pukylino, nebavilo ju, teraz je jej malé a zdá sa, že chce na ňom ísť. Má 83cm, 20m. Poradíte odrazadlo zo skúseností? Viem, že niektoré deti proste nechcú jazdiť, lenže ona teraz vyzerá, že by chcela, aspoň sa tak tvári 😃 ide leto, tak uvažujem, či niečo kupovať... A tiež ak viete, kde v BA majú dobrý výber, že by sme to najprv vyskúšali a neobjednávali cez internet. Ďakujem za názory.

milanemila
24. máj 2023

@maleficent22 moja mala do 2r funny wheels. Je fajn lebo je lahucke, ma 2 polohy vyskove a vies z 3 kolesovejo spravit 2 kolesove. V BA ho maju napriklad v hrackarstve pompo, ale urcite aj inde.

54tinka54
24. máj 2023

@maleficent22 syn mal tiež od roka pukylino ale moc ho nezaujalo.. keď mal 18m sme mu kúpili funny wheels a na tom jazdí ako šarkan🙂

domka222
24. máj 2023

Tiež som kúpila funny,som zvedavá, či vôbec bude chcieť na tom chodiť

maleficent22
autor
24. máj 2023

Ďakujem, tak asi to skúsime pozrieť 🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
5. júl 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

my sme kupovali odrazadlo cez cyklospeciality, oni pri nich maju uvedene na aku vysku dietata je ktore vhodne, vyberali sme podla toho

beahavala
9. júl 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

nasa bola nadsena ked dostala prve odrazadlo, ona z neho zase nechcela zist