Odrážadlo či cyklo - odrážadlo pre dvojročné dieťa

nana39
24. nov 2013

Uvažovali sme kúpiť odrážadlo Puky Wutsch, ale neviem či pre dvojročnú slečnu - výška 88cm nebude malé, alebo krátko využiteľné. Poraďte prosím s akými odrážadlami , poprípade trojkolkami mate skúsenosti pri dvojročných deťoch. 🙂 Ďakujem 😉

d_anica
24. nov 2013

Ahoj, my sme synovi kúpili k 2 narodeninám cykloodrážadlo Hauck. Je super, malý ho miluje a oproti Puky má super cenu. Má písané že je pre 2-4 ročné deti.

alena16
24. nov 2013

@nana39 Puky Wutsch je skvelé odrážadlo, ale fakt asi pre menšie deti, syn ho používal od roka, už si nepamätám dokedy, na tvojom mieste by som kúpila už asi niečo pre väčšie deti, asi to bicyklové odrážadlo.

zipsy
24. nov 2013

my sme kupili Puky LR M, maly ho miluje, zacal na nom asi ked mal 2 r aj 3 m, a jazdi na nom doteraz (skoro 3 r) uz ma vytiahnutu sedacku skoro na najvysom, na jar mu uz kupime normalny bicykel... kamoska kupila dcere rovno tu vacsiu velkost, tak ma dlhsie vyuzitie (puky LR 1L od 3r)... jazdia asi 2 roky. A dalsia kamoska ma obycajny plastak z Lidla, a nevie si ho vynachvalit...takze asi tak 😉

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosoriak
24. nov 2013

My mame yedoo too too, stoji okolo 50 eur, uz ho pouziva tretie dieta a stale je super. Pre dvojrocnu som musela sedatko zarazit uplne hlboko, ale ide to.

emilyx
28. apr 2015

@piacere Dd kde ste prosim vas zohnali to odrazadlo playskool? Nemozem ho na nete kupi.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emilyx
28. apr 2015

@piacere tam som uz pisala ale dakujem..inde som to nenasla

lucik194
28. apr 2015

u nas maximalna spokojnost s odrazadlom JD bug
http://trampoliny123.sk/sk/odrazadla/113-odraza...
na nete aj v obchodoch idu okolo 50€ (ked je akcia tak aj menej), nasa ma 2,5 roka, asi 87/88 cm a je dobre na vysku, sedadlo sa da posunut este ovela vyssie, starsia na nom jadzila 1,5 roka, urcite vyuzijete
momentalne je na nom 2 dieta, stav ma uplne super, male skrabance, ziadna oprava nic, stale funguje na 100%

mata.g
31. aug 2017

@piacere kde sa da zohnat to modre playskool?

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mazura
31. aug 2017

ahoj, kupovali sme first bike pre dvojročnú. Je síce drahší, ale je skvelý, do 4 dní na tom vedela jazdiť aj udržať v pohode rovnováhu. Sedadlo je nastaviteľné, nemá žiadne drsné časti, kde by sa mohlo dieťa oškrieť, volant sa nedá pretočiť, takže nespadne. má aj brzdu na riadidlách. Je ľahučký, 3,9kg, takže ho odnesie aj dieťa aj mamička. Teraz dávajú k nemu helmu gratis.

mata.g
1. sep 2017

@piacere lebo ani ja ho uz neviem nikde najst. Mame take stare kupovane z mk po jednom chlapcovi a detom sa velmi paci, tak by som chcela nove zohnat 😂

domculik
1. sep 2017

jednoznacne cyklo a my mame tiez hauck ako tu uz niekto spominal a je super, za dobru cenu a naozaj posluzi, deti sa na cykloodrazadle super naucia drzat rovnovahu uz pre bicyklovanie, takze pre mna super vec !

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata.g
2. sep 2017

@piacere to je velka skoda, moji dvaja sa onho biju tak ze kupim este jedno a toť nikde ho neviem zohnat 😂 My uz mame odlepene nalepky alebo uz odtrcaju na kolesach a zadne kolesko ma dierku a nabrali strk donho tak to teraz strasne hrkoce 😂 ale nevadiiiiiiiiii detom to vobec nevadi