Objednávanie z Aliexpressu - skúsenosti

secret1
30. júl 2017

Zdravim.Je tu prosim niekto,kto objednáva z aliexpress?ďakujem

candies
30. júl 2017

@secret1 janobjednavam co treba?🙂

nightrover
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalka13
30. júl 2017

je tu na MK cela skupina

secret1
autor
31. júl 2017

@candies ďakujem za odpoveď.vyhliadla som si dámske hodinky za dobrú cenu.ako je to s poštovmým a dodaným?ďakujem

secret1
autor
31. júl 2017

@nightrover ďakujem za odoveď.vyhliadla som si dámske hodinky za dobrú cenu.ako je to s poštovným a dodanim?ďakujem

nightrover
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
secret1
autor
31. júl 2017

@nightrover môžem vám napisať správu?

nightrover
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucy_33
1. aug 2017
Používateľ lucy_33 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lucy_33.

Určite odporúčam. Je to spoľahlivý internetový obchod, podľa toho na koho narazíte. Tí, čo tam predávajú sa veľmi boja znížení recenzií, lebo tie recenzie sú pre nich všetko.. takže ak by Vám produkt došiel v zlom stave, stačí znížiť recenzie. Našla som aj stránku, ktorá ma hlavové kupóny dokonca aj na ali! 🙂) volá sa kuponyzdarma.sk a mne už veľmi pomohla.. 🙂

lipiancanka
1. aug 2017

ahojte. potrebovala by som objednat zopar veci z aliexpresu nebola by tu nejaka mamicka co sa v tom vyzna a bola by ochotna mi ich objednat? Dakujem velmi pekne!!!!

nightrover
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lipiancanka
1. aug 2017

@nightrover akurát ze nemám účet z ktorého by som to mohla zaplatiť mam na nom priveľa peňazí teraz momentálne na to aby som sa odvážila😉

nightrover
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimuska1501
8. mar 2019

ahojte žienky objednala by mi niektorá z Vás veci z aliexpressu?

majkast
15. máj 2020

Ahojte chcem sa spytat ked moj chlapcek nosi velkost triciek 98 a 104 mam mu objednat podla cislovania z aliexpresu 3T ? poradte mamicky co mate deticky co nosia tieto cisla ci velkost 3T vam sedela. Dakujem.

annamivo
15. máj 2020

@majkast určite väčšie ak tam nie je tabuľka rozmerov, a obrázok kde sú pomerane veľkosti. Ja si vždy pomeriam vec čo mám doma a potom porovnávam z rozmermi na Ali. Už sa mi stalo že u nás nosím M a objednala som si 4XL 😂