Nintendo verzus Xbox pre chlapa na pohyb

Baby, ktore tomu rozumiete poradte. Chcem mojmu partnerovi na 40tku nintendo alebo xbox. Chcem aby sa pri tom hybal, nie sedel. Takze to musi mat ten pohybovy senzor, snimac tela ci kinnect. Hladam citam, no akosi sa v tom stale neviem poriadne zorientovat. Nintendo wii, ktore je na to vraj najlepsie sa uz nevyraba. Budem vam vdacna ked mi poradite aj uplne konkretne. Pripadne aj hry. Na plocvjhu som uz pisala no nie som mudrejsia. Dakujem za kazdu radu

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
4. jan 2021

Aj keď tam bude mať pohybový senzor, tak pochybujem že bude denne skákať pred telkou. My máme Xbox s kinectom a naposledy sme to zapli keď sme mali návštevu tak pred rokom apol. Muž si ho občas zapne ale hraje normálne hry s ovládačomm 🙂

petamich
4. jan 2021

zalezi od toho akeho mas chlapa 🙂 na deti to funguje, tancuju, skacu, hraju bowling ale neviem veru, ci dospely chlap len tak zaciti potrebu sa zahrat, za mna je to celkom dobra alternativa pre pohyb, moji surodenci maju xbox a kinect a hraju sa a sesternica tiez kupila malej a neskutocne ju to bavi az svalovicu mava :D ale su to deti, neviem ako zareaguje chlap ale ty si ho najlepsie poznas, ci by take hral

lenkakravcova
4. jan 2021

Tu sa pripojím 🙂 Tiež nad tým premýšľam. Máme Nintendo klasické, enviem - dá sa k tomu dokúpiť len nejaké komponenty aby sa to dalo prepojiť?