Názor na activity board

1. dec 2023

Aké máte skúsenosti a názor na activity board? Vyhrajú sa s tým deti? Sú rôzne na stenu alebo potom nejaké kocky na zemi, ale mám dojem, ze pri tých musí dieťa hádam aj ležať, ked je to tak nízko 🤷‍♀️

cyberk
1. dec 2023

za mna naj su take do ruky v tvare kocky a pod.; mame aj taku na zem ale to ju moc nebavilo, tie "do ruky" su lepsie a mozem ich zobrat aj na vylety/ do restiky 🙂 tato npr ju bavi dodnes (vo feb. bude mat 2roky)

autor
1. dec 2023

@cyberk dakujem🙂

luckajozko21
1. dec 2023

@cyberk prosim kde si to kupila? :D vidim aliexpress aj kadejaku cinu. Len by sa mi zisiel presny link. Dakujem

cyberk
1. dec 2023

@luckajozko21 kupila som to z Temu :D ale vtedy to stalo 2,60e :D teraz kukam a uz to je kol 20-30e, ten od koho som to ja kupila to uz nema v predaji, ale ak kupis presne tuto kopiu tak by to nemalo byt zle 🙂 predavaju aj take mensie verzie tiez so svetielkami, ale to som z aliexpress kupila pred rokom a ta kvalita bola strasna, po dvoch dnoch prestali fungovat niektore tlacitka, ale tento stale funguje tip top 🙂

majlo1234
1. dec 2023

My mame domcek z elis design ale syna to moc nezaujalo, uvidime pri druhom, lwbo ked k nam chodili decka na navstevu, isli sa z toho pokakat

zuzanka.zuzu
1. dec 2023

@luckajozko21 my máme takýchto 6ks, už to vyrezávaju aj v tvare autíčka napríklad 🙂 u nás to má veľký úspech. a áno, platila som okolo 20e/ks. všetko z aliexpressu a všetko zatiaľ funguje, vydrží aj hádzanie od zlosti 😀

luckajozko21
1. dec 2023

@zuzanka.zuzu prosim posles mi link na predajcu od ktoreho to fakt bude aj fungovat?
My mame tiez ten velky domcek z elis design a krpec sa s tym hra kazdy den od cca 9m. Cize nieco co by svietilo a dalo sa stlacat aj po ceste v aute by bolo paradne :D

petamich
1. dec 2023

je to vysoko individualne, nas maly dostal minuly rok od mami (aj ten kompaktny do auta aj velky) a ani o jeden nezakopol 🙂 tak som ich darovala nedavno