Najkrajší domček pre bábiky

6. júl 2024

Ahojte žienky.
Tie, ktoré máte dcérky, a teda niečo už pokukané, ktorý domček pre bábiky sa Vám a Vašim dcérkam najviac páči? Ktorý by ste kúpili alebo chceli kúpiť?
Je taká široká ponuka, chcela by som niečo kvalitné kúpiť ako darček.
Ďakujem 🙂❤️

klip0
6. júl 2024

My máme drevený domček z Lidla a je super. Sú ale samozrejme aj iné krásne ale aj v iných cenách ako tento

ukgirls
6. júl 2024

kidkraft velky aj na barbie ... je sice drahsi ale ja som mala napr z druhej ruky a vyhrala sa s nim .. neskor z neho moze byt policka na knihy po mensich upravach alebo zas predas dalej ... mali sme tej istej znacky aj kuchynku a zahradny nabytok

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2024

Domcek vyrobil manzel, ja som s detmi riesila interier, takze nielen potom sa s tym hrali, ale riesili aj zariadenie. Samozrejme, nie kazdy je kreativny a nie kazdeho take nieco bavi, ale u nas toto bolo lepsie, ako keby sme rovno kupili hotovy.

miadi
6. júl 2024

@dskjhfdlkdjhl aj my sme Tak ale domcek bol z ikea drevena kniznica v tvare domceka za $30 a zariadeni e som kupovala z AliExpress a tapety z talianska z Etsy 😄mala sa vzdy tesila ked dosiel balicek to zariadovanie ju bavilo najviac . A potom syn sa stym hral Mozno viac ako ona a posledny si ten domcek uzil škrecok 😂

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2024

@miadi ten domcek v Ikea som uz videla, ale v tom case, ked sme to my riesili, tak ho este nemali, kupili sme tam taku knihovnicku, ktoru manzel poskladal tak, ze z toho bol domcek aj so strechou-trochu si makol, ale bolo to fajn. Ja mam o dost starsie deti ako Ty, teraz by som to tiez takto vyriesila😉

jamimo
6. júl 2024

ponuky sú rôzne. Za mňa vyhráva Maileg a Little Dutch....
Záleží, aj aké veľké bábiky dcéra má.
https://www.playroom.sk/domceky-pre-babiky

miadi
6. júl 2024

@dskjhfdlkdjhl Hej Ved to je super ze im to otec urobil lepsie ako hotove nas na take nema cas zial asi ani chut 😁dostali sme aj Barbie obrovksky raz ked uz bola Akoby velka na to vobec ju to nebavilo a maly zas bol este maly a stale to len rozobral na x dielov tak mi to slo na nervy kopec plastu bordel Tak som to vyhodila. 😅

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2024

@miadi Tak moj manzel tiez vela casu nema, ale nastastie je dost zrucny a toto zase nebolo az take narocne, takze to vela casu nezabralo😉

miadi
6. júl 2024

@dskjhfdlkdjhl u nas skladam nabytok Ja 😄pokial si nedame dorucit uz poskladany . Ucim to aj deti nas to bavi .

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2024

@miadi u nas sme kedysi skladali vsetci, teraz ma uz nepotrebuju, skladaju baby s tatkom a ja mam svaty pokojicek, takze casom to ti dvaja Tvoji tiez zvladnu sami😉

miadi
6. júl 2024

@dskjhfdlkdjhl Ja radsej skladam sama ako s mm pri nom mam pocit ako pat a mat 😄sa robi dolezity toto podrz tamto robi zo mna asistenta a da to naopak .😀uz nebude co skladat zas niekolko rokov Kym sa nebudeme stahovat do ineho domu., ale ten domcek pre babiky mà bavil Asi najviac z deti som najvacsie decko 😂clovek sa vdaka detom vrati do detstva. Ale hrat sa v nom mà moc nebavilo. Mne sa len pacili tie mini detajli mini budik mini jedlo atd .

miadi
6. júl 2024

Kupelna za oknom je foto majitelka domceka fairy 🧚🏾‍♀️

miadi
6. júl 2024

Fantazii sa medze nekladu nas dom je Victorian styl Tak som aj domcek robila v tom style no ked mas ultra moderne byvanie mozes si ho zariadit tak . Alebo nejaku eru rok 2000 ci 70’s ako len chces a taky domcek je najkrajsi lebo si ho urobila ty.

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2024

@miadi Ja som sa tiez v tom domceku vyblbla, ale mna aj kedysi, ked som bola male dieta, viac bavilo napr. sit pre babiky, ako sa potom s nimi hrat-to ma nebavilo nikdy a moje deti su v tomto po mne. My sme stale nieco vyrabali, teraz ma uz k tomu nepotrebuju.