Načo je detské kresielko?

myleontina
7. nov 2015

Ahojte kocky,svokra chce malemu kupit take to male detske rozkladacie kresielko plysove,ci ake to je.ale mne to dojde aku uplne zbytocna hlupost..naco mu to bude,ved male deti su take zive.ze si neviem predstavit,ze by tam obsedel viac nez10minut.tak by som rada vase skusenosti😉

evittam
7. nov 2015

@myleontina Presne ako si napísala-zbytočne vyhodené peniaze a zase ďalšia "haraburda" v byte. 😉 😀

anega79
7. nov 2015

pre mna to neboli zbytocne vyhodene peniaze, mala v nom dost vydrzala, hlavne ked som potrebovala upratat, alebo ked sme vecerali tak tam sedela. v postielke by mi nezostala. samozrejme bavime sa o veku do 6 -7 mesiacov, potom tam uz nechcela byt, takze to nemalo neskorsie ziadny vyznam.

alchemilkazltozelena
7. nov 2015

myslis nieco take?
boli to najlepsie investovane peniaze, ma to nosnost do 9 kg a mala mi tam chcela byt veeeeelmi dlho, aj ako 10 mesacnu som ju tam v pohode davala, nic na tom nie je zle...sedkala si tam a hrala sa, super vec, aj mi tam zaspala, ked som s nohou tukala do kresielka, hrala jej hudba a zaspala, potom som ju prelozila do postielky...aj telku z neho pozerala 🙂

monicm
7. nov 2015

Ja si myslím, že máš na mysli niečo iné, ako tu kočky spomínajú, rozkladacie plyšové kreslo je asi niečo podobné, ako toto http://www.prisababy.sk/SMYK-Kresielko-TIGER-PO... . Záleží od veku dieťaťa. Môže to byť somarina, ale je dosť možné, že sa ti tam bude vedieť prehrať, prípadne neskôr pozerať rozprávočky (predsa len ide zima, toľko času vonku už nebudeme môcť byť). Ja by som možno nad tým uvažovala, ale len ak má dieťa viac ako rok. Ak súrne nepotrebujete niečo iné pre dieťa, ako darček to nie je až také zlé. Ak vám to nebude vyhovovať a drobca to bude nudiť, tak ho stále môžete predať

pribinak
7. nov 2015

vsak povedz svokre, ze to nechces a viac by si ocenila, keby vam kupila napr ..... ci zaplatila ......

ivuska027
7. nov 2015

My sme mali od Fisher price to multi do 18kg, cize sa v nom syn pohojdal aj ako 3 ročny. Nedala by som to za nic, Ked mal drobec 4 tyzdne, bola to moja najlepsia kupa. My sme to teda vyuzili fest, neviem si predstavit, ze by som to nemala. Ale co clovek, to nazor 😉

inka04
7. nov 2015

V plysovom kresielku, ktore nejde oprat, sa dobre drzia roztoce a po case je to cele zaprasene. Za mna nie. Ak uz, tak to hojdacie/vibracne napr. od fisher price, ktore ma kovovu konstrukciu a latkovy potah sa da lahko oprat. Tiez je to haraburda, ktora po case zavadzia, ale my sme to do roka vela vyuzivali.

petinko59
Odpoveď bola odstránená
Zobraz