Montessori hojdačka

oblecko25
11. mar 2024

Ahojte, kupovali ste krpcom montessori hojdačku? Využívate? Prípadne, akú značku prosím odporúčate? Ďakujem

tana85
11. mar 2024

@oblecko25 vyuzivali sme a kupila som tu na mk od jednej maminy, jej manzel vyrabal. deti sa s tym vyhrali vela lebo sme v tom case mali byt a ked sa nedali ist von, tak pekne nahradila ihrisku, divadlo, vselico co si vymysleli. za mna velmi dobra hracka

lucia13022023
11. mar 2024

Ročný využíva denne, mame z woodisia

17alexis
11. mar 2024

My sme dali vyrobiť. Dcérka je na nej denne, nenormálne veci na nej stvára. 🙂 Boli sme u fyzio a tá povedala, že má neskutočne vyšportovanú postavu, vraj také dieťa ešte asi ani nevidela. Dcérka má 1,5r. Určite odporúčam.

dominikamacakova
11. mar 2024

Áno áno, už tri roky sa jej nikto nedotkol (odkedy sme ju kúpili)a teraz hnije na dvore 🙈
Väčšiu blbosť som za svoj život nekúpila.

bluemoon24
11. mar 2024

@dominikamacakova u nas detto 😂 po roce a pul jsem ji prodala.

tana85
11. mar 2024

prepac, ja som sito pomylila s piklerovej trianglom. mali sme oboje, hojdacka bavila asi do 2 rokov, viac si oblubili triangel s doskou

joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
Modrý koník
21. máj 2024

@joybex Ahoj, věnuj, prosím, pozornost zprávě od Modrého koníka, najdeš ji v upozorněních. Inzerce na Koníku patří výhradně do Bazaru, všechny tvoje příspěvky jsme bohužel museli odstranit. Nevkládej proto další podobné. Díky za pochopení.