Little Dutch Ponk

7. júl 2023

Ahojte, mate ho niektorá doma? Co vravite blbosť ci oplatí sa? Nie je to dookola to isté, že drobci robia len pár vecí, či je to ma viac funkcií?

viestta
7. júl 2023

Ono dieta samo od seba nebude vediet co s tym, mal by mu otecko ukazat ako sa drevo reze skutocnou pilou, ako sa klince zatlkaju, ako sa vrta, potom bude donekonecna napodobovat "dospelacke prace". Inac je to o nicom.

autor
7. júl 2023

@viestta jasne ze by sme sa s ním hrali aj my, nie ze tu máš hraj sa, len napr v takej kuchynke si stále vieš hrať a akože variť, akože mi doniesť koláč atď... S chlapčenskými hračkami moc skúsenosť nemám....a žijeme v panelaku, neviem kde by to muž mal ukázať malému 🤔

viestta
7. júl 2023

Na balkone?

autor
7. júl 2023

@viestta ja neveim vy mate doma pílu? Ak teda bývate v paneláku.. Lebo my nie 🤣 a pýtala som sa na ponk, nie ma to co by mal alebo nemal muž ukazovať synovi, na to si vystačíme aj my dvaja, nepotrebujeme radiť

viestta
7. júl 2023

Pilu nemame, ale mame doma pilku, mame doma kladivo, vrtacku, skrutkovace, hasak... U nas sa bezne robi domaca udrzba a syn pri tom velmi rad asistoval aj asistuje. Asistoval aj ked mu na zahrade vyrabali pieskovisko, asistoval aj ked sa opravoval vodovod. Sice po svojom, ale videl, ze sa vykonavaju aj take prace a ked dostal vlastnu sadu naradia, tak sa tesil a sam majstroval, lebo chcel byt ako tatko. Tak ako nas videl varit a hral sa na kuchara, tak ako nas videl upratovat a upratoval sam, tak sa vedel zahrat aj s "dielenskym naradim". Ponk sice nema, ale ma vrtacku, aj motorovu pilu a kym bol mensi tak sa s tym celkom dobre vyhral.

autor
7. júl 2023

@viestta nás je zatiaľ malinky, ma rok a pol, a keď sa vŕta boji sa. Ale ano, vidím ze opakuje napr s upratovaním, alebo si rad vari pri mne v kuchyni.. U nás sa prerabka robila pred jeho narodením, veľmi tu nič nemajstrujeme, maximálne vráťme poličky a aj to sa bojí, tak nemá veľmi skade takéto veci vidieť. Ale baví ho kladivko kde pribija také obrázky a tak.. Tento ponk sa mi veľmi páči, len za tu cenu, či by sa ozaj neoplatil len nejaký kufrík s náradím, neviem ci to ma viac využitia 🤷‍♀️ skôr sa to asi paci mne 🤦‍♀️🤣

viestta
7. júl 2023

tu mas kufriky s naradim, s tym sa vyhra tiez a nebude to zavadzat
https://www.alza.sk/hracky/detske-kufriky-s-nar...