Lietajúca víla - Barbie

pribinak
10. jan 2015

Baby, prosim vas, kupili sme neterke lietajucu vilu, ale tato "nasa" lieta akosi zvlastne, proste hned vyleti hore k plafonu a celu dobu len naraza hlavou do plafonu, aj ked ju podlozime rukou, stale chce letiet hore
Na nete sme pozerali nejake videa a tam tie vily lietaju hore-dole, nie len smerom hore
Ako lietaju vase vily? Do Draka kde sme ju kupili mame dost daleko a tam sa chcem popytat vas ako maju lietat

Dakujeme

pppeeetttaaa
10. jan 2015

nasa lietala hore aj dole..ked sme podlozili ruku isla hore, potom klesla dole.. ale uz dolietala :(

pribinak
autor
10. jan 2015

@pppeeetttaaa tato "dorota" ide hore aj bez ruky, este 2pokusy a prerazi plafon ;)

seahorse27
10. jan 2015

Naša lieta hore-dole, ale občas sa jej stane, že vyletí po plafon a trieska si tam hlavu. Vtedy ju musíme vypnúť. Stáva sa to ale len občas.

olalka
10. jan 2015

naša lieta hore, do boku, kade tade, ale dole k ruke v žiadnom prípade nie. vyslovene nebezpečná hračka za kopec peňazí 😠

nefertitka
10. jan 2015

nam to lieta v pohode, sem tam vyleti po plafon, ale vtedy ju treba zboku chytit za nohy a usmernit ju kam treba;)

andymama
10. jan 2015

Ahoj nasa ties lieta vsade len na ruku nie 😀

pikino
10. jan 2015

naša tiež lieta kade tade, sa teším kedy dolieta 😝 😀

pribinak
autor
10. jan 2015

@nefertitka stiahli sme ju dole a zas letela hora a prask do plafonu a toto je dokolecka

sabrinana
10. jan 2015

@pribinak Naša už dolietala 🙂 Tiež vyletela k plafonu a nechcela ísť dole 🙂

sisaha
10. jan 2015

Zeny, ak je v navode, ze ma lietat hore a dole a lieta iba hore... treba to reklamovat..

pribinak
autor
10. jan 2015

@sisaha v navode toho zrovna vela nie je, preto sa pytam ako lietaju vase vily, neter je aj tak nadsena, ale za take otrasne prachy by to malo lietat poriadne

simca06022011
10. jan 2015

My sme ju velmi chceli malej kupit, v draciku nam to opisali ako super hracku, funguje perfektne.. isla som inde, len tak kuknut co maju... a tam mi predavacka rovno povedala, ze velmi zle lietaju, absolutne neovladatelne a nebezpecne.. odhovorila ma hned. Chcela sm to pre 4 rocnu... pre zmenu som bola v stredu znovu v inom draciku a zase mi ju ospevovali aka je vyborna a super funguje aj pre malu... DAKUJEM ZE STE SEM PRIDALI TUTO TEMU 🙂)) 40EUR za nu chceli.. no tak neviem... asi za tu nabijacku :P
Mala bola na vianoce smutna ze ju nedostala.. a ja som rada.. nemsuim lozit po plafone :P

evita68
10. jan 2015

@simca06022011 40 eur vôbec nie je hodná.. fakt lieta najviac ku plafonu, len ked sú už napoly vybité baterky, vtedy už hore nevyletí...a trieska aj do steny, alebo čo jej príde do cesty a padne na zem.. to jedno lietanie vydrží tak do 5 minút, potom zas nabíjať.. a ide tam 6 bateriek, my sme po týždni museli meniť... malá sa s tým hrala asi týždeň, odvtedy je odložená, už to ani ju nebaví..

simca06022011
10. jan 2015

@evita68 no ale moja mala sa mi skoro rozplakala pod stromcekom, že "ale toto som nechcela...", ked si vytiahla krabicu a tam nebola tato vila... no normalne je to tyranie rodicov!! ale uplne jasne je, ze jej ju nekupit... po tolkych padoch ani nemoze dlho vydrzat... a verim tomu ze 6 bateriek.. to je ina vaha na lietanie 🙂)

evita68
10. jan 2015

@simca06022011 nie nie, tie baterky sú v nabíjačke 🙂 ale máš to dalšie náklady k jej prevádzke..

simca06022011
10. jan 2015

@evita68 aha ja som myslela že nabijačka je na elektriku :P tak nič.. idem spať radšej 🙂)) Dobru noc a ďakujem, ušetrila som :P

hradnapani
10. jan 2015

asi by som takejto babike otvorila okno, nech leti do vesmiru 😀

pribinak
autor
10. jan 2015

@hradnapani mozem to neterke navrhnut, ale myslim, ze nebude suhlasit ;((

No nic, asi naklusem do Draka a budem riesit reklamaciu

pribinak
autor
10. jan 2015

@simca06022011 nemas zac ;(