Lietajúca víla

benzamin
15. nov 2014

Kúpili ste niektorá pre dcérku?alebo uvažujete? Moja bude mať 3roky a stále pýta na narodeninky len neviem či je to vhodný darček alebo iba somarina čo s po prvom použití pokazí alebo zapadne prachom

maslenka47
15. nov 2014

@benzamin samozrejme, ze je to somarina a rozmar. Ci je to vhodny darcek pre tvoje dieta a ci zapadne prachom (tj po tyzdni nebude zaujimava), to musis vediet ty - my tvoju dceru nepozname.

katulienka1196
15. nov 2014

Ahojte.Ja tiez rozmyslam , ze dcerke kupim na vianoce lietajucu vilu.Ona to vidi v reklame,a jej sa paci.Má tri roky a tazko jej kupit nieco,lebo samozrajme uz "vsetko má" 🙂 A kupim to aj pre krstnu dcérku. 🙂

benzamin
autor
15. nov 2014

@maslenka47 pýtam sa tých čo ju majú alebo uvažujú nad kúpou...nekupujeme milión vecí a hračiek takže si nemysím že je rozmar kúpiť jednu ktorú chce...ona ľúbi víly nemyslí len tie komerčné ale všetky lebo odháňajú zlé sníčky...u nás to funguje na zaspávanie a keď túto zbadala tak si myslí že je to tá jej sníčková...

seahorse27
15. nov 2014

Aj moja 5-ročná dcérka to vidí v reklame a páci sa jej to. Tiež nad tým uvažujeme na Vianoce, ale mám obavy, že ju to veľmi skoro prestane baviť, ako skoro všetko 😳

bobika492009
15. nov 2014

Aj ja by som rada poznala nazory maminiek, ktore ju už maju doma.. čo vlastne robi? Iba "lieta" ,alebo ma aj inu funkciu .. Pochybujem že ju kupim mojej (ma 5 rokov) a skor rozmýšlam nad darčekmi ktore naozaj viem že využije, a su vhodnejšie pre jej vek.. Ale tak mi s tou vílou píli uši že až... Určite by sa s nou vyhrala, aj dlhšie ,ale zasa si viem predstavit aj niečo ine čo by využila dlhšie... Videla som jednu aj v dráčiku v letaku, myslim že aj lacnejšie ako v tescu ju majú...

bianca
15. nov 2014

@benzamin videla som super video na youtube ako si dievcatko isli s velkou radostou prvy krat pustit vilu na dvor.Frrrrrrrrrrrrrrrnk a uz jej nebolo.

keziah
15. nov 2014

@bianca ja som zase videla take, kde dievcatko tiez predvadza svoju lietajucu babiku a ta zrazu tiez frrrrrrrrrr a rovno do horiaceho kozubu 😀 😀 😀

benzamin
autor
15. nov 2014

@keziah hahaha to som vidla aj ja...

luciarobi
15. nov 2014

Ja sa síce nechystam kúpiť lietajucu vilu, lebo mame chlapca, ale videla som ju v akcii za 50% zlavu na zlavovekupony.sk 🙂 neviem či myslite tuto... 🙂
http://zlavovekupony.centrum.sk/zlava/239-tancu...

keziah
15. nov 2014
horana
15. nov 2014

Podla mna nie vacsia blbost nez x dalsich, na chvilu zabavi, ked neberiem do uvahy stavebnice ci knihy, ktore sice maju potencial byt dlhsie baviacimi hrackami, ale tiez to nie je automaticky zaruka, myslim ze toto je co do atributov "somarinovosti" zarovno s vacsinovym zbytkom sortimentu hrackarstiev.
Smelo do kupi ked sa dietatu paci. Ono povedzme si narovinu, dnes je taka doba a take deti ze min. 90 perc. hraciek ich uz zachvilu prestane bavit 😠 , ale preto este neprestaneme uplne kupovat "platove vylisky" 😀

lilysk
16. nov 2014

@benzamin ahoj ja som tiez chcela a potom som si o tom trosku precitala a nasla som ,ze je ta hracka v top 10 - ktore sposobuju najviac zraneni oci a tvare
Inak na ebay stoji ta ista ako v tesku 7 eur takze ak ano tak za 30 urcite nie ...ale ja to nekupim prave z toho dovodu ,ze nehodlam utekat s detmi na pohotovost 🙂

benzamin
autor
16. nov 2014

Ja som sa rozhodla pre nie... Je na ňu ešte malá a už 2 dni ju nespomenula tkže vidím zíde z oči zíde z mysle...

kika2111
16. nov 2014

my ju mame,moja 4rocna sa s nou hrala asi 2 dni a teraz je na police zapadnuta prachom:(

prasiatko30
16. nov 2014

u nas som ju tiez pozerala lebo mladsej sa strasne paci - no ta vacsia je za 50€ - a tak to som mala hned jasne ze za 50€ taku kravinu nekupim -este k tomu na baterky co za dva dni je to bez bateriek a len kupovat baterky, za druhe kedze poznam moju hviezdy mam na 200%jasne ze za dva dni by to bud bolo pokazene a hodene v kute alebo len hodene v kute bez povsimnutia, potom este predavaju lacnu verziu - mensiu - za 17€ tu by som bola aj ochotna kupit ale teraz ju uz az tak moc nespomina tak to asi necham tak a budeme kludne obidve

bebebrumik
21. nov 2014

...tak poradte niečo, čo najviac baví vaše deti...🙂

prasiatko30
22. nov 2014

@bebebrumik no teraz posledne 2-3 dni uplne gycovy lietajuci kon s obrovskymi kridlami - ktory stal nejakych 5€ - doniesol ho dcere mm a dcera je cela nadsena a vlaci ho vsade so sebou - ale total gyc to ta mozem ubezpecit 🙄 😀 😀 😀 😀 a nic vsade s tym chodi po celommeste - ono to este aj vydava dost silnu hudbu a svetielkuje - ja uz len zbozne cakam kedy sa vyminu baterky a prestane ju to bavit 😀 😀 😀 😀

bebebrumik
22. nov 2014

@prasiatko30 dik za info 😀 ...a ako to vlastne vyzera?

petrusape
22. nov 2014

@bebebrumik moju malu hrozne bavia zazehlovacie goralky
najlacnejsie su z ikey http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5012... na nete je aj vela obrazkov co sa z nich da robit (das si do google hama beads patterns for kids), poniky, princezne,vsetko mozne, drzi ju to uz par tyzdnov

bebebrumik
22. nov 2014

@petrusape -dakujem pekne za tip... 🙂

prasiatko30
22. nov 2014

@bebebrumik strasne🙈

sharmana
22. nov 2014

@benzamin moja dcéra ju dostala od svokry. Nebola som tým nadšená, lebo to bol svokrin výmysel, malá po nej netúžila, ani sme nevedeli že to existuje. To si plní sny svokra. No a na to, že stála cca 50 eur, ja to neodporúčam kupovať. Ked do nej štuchnete, spadne. To sa stalo aj dcérke so synovcom a je po motorčeku. Víla v koši. Ked už taká drahá hračka, museli výrobcovia rátať s tým, že deti do toho pri lietaní môžu štuchnúť a malo by to byť odolnejšie, čo evidentne nie je.

mata95
11. dec 2014

@benzamin my sme kupili tu zvonilku v tecku za 40€.hluposť.....nabijalo sa to asi trištvrte hodinu a lietala asi 5minut....a mala ma 4roky a nevedela sa stym hrať sama, aj sme to dali preč....prehnane draha blbosť to je,a par krat to spadne a je potom...

demeterka
15. dec 2014

@benzamin ja to idem dcerke kkupit, ale rozhodne nie tu ddrahu co predávajú u nas 🙂 Ma 5 rokov este nerozlisi dokonale ze ci je nieco take iste ako v reklame, tak dostane napodobeninu z aliexpresu za 7 eur, a ked tu rozmlati alebo to zapadnee prachom, bude ma to rozhodnem menej trapit ako keby zapadlo prachom nejakcyh 40 eur 😎 Deti vzdy chcu kadeco a bavi ich to len nejaky cas, nech je to akakolvek hracka. podla mna ani neexistuje taka co by dieta bavila nejak extra dlho, jedine ak to na etapy schovavam a po case vytiahnem vtedy su im vzacne aj tie stare hracky 😀

lindus03
25. dec 2014

Dcerka dostala lietajucu Cililing, ale hned na druhy den sa jej odlomilo kridielko (vile), nemá niekto náhodou na predaj suciastky z nejakej pokazenej cililing?

mirka414
25. dec 2014

Ja som mojej ked mala tusim 2-3 roky kupila babyborn motorku na ovládanie a to je myslim užitočnejšia hračka ako toto lietajúce čudo,alebo teraz velmi chcela psika Gogo ten je super odporucam.mame uz aj opičku a aj konika a aj po rokoch su to top hračky.

certica25
23. nov 2015

ja osobne velmi neodporucam lietajucu vilu nakolko sme ju mali doma dcera sa velmi toho bala a to ma 3r.vila ako nahle sa spusti velmi huci neprijemny bzuciaci zvuk sama som prednou mala respekt kedze mi buchla do ruky s kridlami tak to poriadne zabolelo boze chran zeby sa dieta dotklo jej krehkou rucickou tych kridel.ako nahle niekde naburala vila momentalne ju zaspavilo a hodilo ju o zem.
Reklama je krasna lakava pre vsetky deticky no ja osobne neodporucam mali sme moznost vyskusat.

abcmajacba
8. nov 2020

Prosím poraďte, objednala som ju z aliexpressu a ona opačne reaguje že vyletí až hore po strop a spadne... neviem či niečo robím zle alebo za to že to je čínske...