Ľahký bicykel pre 4-ročné dieťa

2. feb 2024

Mimo woom.

4stanka4
2. feb 2024

Ak mozem pripnem sa lebo to tiez akurat riesime.Co som predbezne pozerala tak medzi najľahšie okrem woom patria Frog a Rascal

ludka_s
2. feb 2024

mame yedoo a velka spokojnost

simona20201309
2. feb 2024

Prečo nie woom? My sme mali 1, 2, teraz máme inú značku a zvažujem sa vrátiť ku woomu.
Z tých ľahkých ešte kubikes- podľa nášho známeho ktorý predáva bicykle najväčší konkurent woomu, a academy. Ten má kamoška a vyzerá ze je fakt najľahší z tých všetkých

simona20201309
2. feb 2024

@ludka_s autorka zháňa ,, ľahký"
Yedoo má tak dvojnásobnú váhu kvalitných bicyklov

autor
2. feb 2024

@simona20201309 ďakujem ❤️

biglovemom
2. feb 2024

Preco nie Woom? Sice drahy ale predas zase za vela😊 brzda extra zelena aby sa dieta naucílo spravne brzdit,volantom nepretoci,je isteny.konstrukcia hlboka na super nasadanie vysadanie…

taga
2. feb 2024

Nic lepsie ako woom nenajdes si myslim
Academy nie, oproti woomu fakt citit rozdiel, v stabilite najma. Rascal je super ale neviem ci lahky..

nyphadora
2. feb 2024

Ked sme vyberali bicykel, tak cenovo najlepšii z ľahkych vyšiel prave woom.

cookie29
2. feb 2024

Early rider, Frog, Isla bikes... Commencal...

autor
2. feb 2024

Ďakujem baby. Ste skvelé!

kacena2022
2. feb 2024

Pripnem sa.Kde ste kúpili bicykel woom pre deti,predávajú aj v klasickom obchode s bicyklami?Synček bude mať 5 rokov,pred rokom dostal bicykel od babky no ťažký je a nepretoci na ňom pedál.Rozmyslam že kúpiť mu niečo ľahšie aby sa naučil bicyklovať sa.

igrania
2. feb 2024

my máme kubikes, je to super bicykel, ľahučký, synovi sa veľmi páči

klara351
2. feb 2024

Ja som malej prenajala bicykel od BikeUp. Teda najprv som jej prenajala odrazadlo a potom bicykel. Buduci rok ho asi vymenim uz za vacsi. Tiez som premyslala nad woom, ale tym, ze ho treba menit a ja na to nemam miesto a predavat dalej neznasam, tak tento prenajom mi vysiel najlepsie.

autor
2. feb 2024

@klara351 koľko to vyjde a na aký čas? Zsujimavé riešenie. Je v tom aj poistenie v prípade zničenia či krádeže?

autor
2. feb 2024

@igrania je tam tiež ochrana proti pretočeniu riadidiel prosím ťa?

autor
2. feb 2024

@igrania videla som ho u 2 ročného na ihrisku a veru zaujal ma a veľmi. Chlapček si ho sám zdvihol a fakt bolo vidno že si jazdu na ňom užíval.

klara351
2. feb 2024

Platim tam aj nejake poistenie. A cena zavisi od velkosti bicykla, posli na ich stranke.

autor
2. feb 2024

@klara351 škoda, že majú len značku foxie. Aké sú?

klara351
2. feb 2024

Oni si tie bicykle navrhli a davaju vyrabat. Ja som s nom spokojna, je lahucky, malej sa na nom dobre jazdi.

autor
2. feb 2024

@klara351 aha 🙂. Super, cena za nájom je fajn. Akú veľkosť ste v 4 rokoch mali?

slavkadi
3. feb 2024

Saracen, kúpili sme z druhej ruky na MTbiker a dcéra sadla a išla. Ľahučký a dobre ovládateľný. Ručné brzdy má, čo sme chceli.

autor
3. feb 2024

@4stanka4
@ludka_s
@simona20201309
@simona20201309
@biglovemom
@taga
@nyphadora
@cookie29
@igrania
@klara351 ešte sa spýtam
- na typ pneumatík na woom a kubikes a ostatných ktoré odporúčate. Sú bezudrbove či gumené na
dofukovanie?
- na typ brzdenia. Majú všetky vami spomínané bicykle ručné brzdy? Mne by vyhovovalo brzdenie na pedáloch dozadu pre dieťa skôr.

biglovemom
3. feb 2024

Normalne na dofukovanie a taku brzdu pedalmi maju len do tusim 12ky bicykle.ak sa mylim opravte ma
4 rocne dieta sa rychlo nauci normalne brzdit rucnou brzdou.

simona20201309
3. feb 2024

Samozrejme, majú ručnú brzdu na oboch stranách. Pneumatiky klasika. Bezudrzbove si viem predstaviť len na tých trojkolkach. Woom aj kubikes majú automatické prevodovky. Ja by som sa nebála kúpiť aj cez bazar. To sú naozaj tak kvalitné bicykle, že tam sa nemá co pokaziť.

simona20201309
3. feb 2024

A neviem ci plánuješ aj pomocné kolieska, ale na woom sa určite nedajú namontovat. Na kubikes neviem, ale tiež sa mi vidí že nie.

taga
3. feb 2024

@simona20201309 na woom sa urcite DAJU namontovat! Nezavadzaj, mali sme woom pre 3 rocneho a normalne na zaciatku mal pomocne kolieska... ale isli rychlo prec, lebo na tom biku sa skvelo rychlo naucili bicyklovat obaja

autor
3. feb 2024

@taga dali sa kedysi namontovať pri starých typoch woom pomocné, sú na to upozornenie. A nie pomocné nechcem, nato máme odrážadlo.

taga
3. feb 2024

Neviem no, my sme ten woom kupovali pred 4 rokmi tak jedine ze odvtedy.. a mas pravdu, pomocne netreba. Ale poviem ti, my sme po woom kupili academy (woom mal nejaky vypadok ci co) a obanovali sme to.. starsi ma teraz rascal ten je tiez super, ale to je uz vacsi bicykel tak neviem ake su tie mensie

simona20201309
3. feb 2024

@taga nie nedá sa. Ty nezavadzaj.

evaachesa
3. feb 2024

Odporúčam všetkými desiatimi Rascal. Syn na ňom začal bicyklovať v 3,5 roku. Tiež som najskôr chcela Woom ale nakoniec sme skončili pri tomto. Mne sa Woom až tak nepáčil, príde mi trochu retro, no mal veľmi dobré recenzie a technické parametre.
https://www.cyklospeciality.sk/detske-bicykle/r...