Kúpili by ste takéto hračky pre chlapca?

23. aug 2024

Kúpili by ste takéto hračky pre chlapca alebo sú vhodné iba pre dievčatá?
Sú to také zvieratká z látok, aj s domčekom, hradom, príslušenstvom. Mne sa veľmi páčia, len neviem či nie sú moc dievčenské.

autor
23. aug 2024
autor
23. aug 2024
zuzanockamt
23. aug 2024

Aj pre chlapca. Ak by ho bavilo sa s tým hrať. Podľa toho, čo preferuje.

lucia13022023
23. aug 2024

Veľmi pekne, syn má takú veľkú myš ako je na prvej fotke.

lily246
23. aug 2024

Ak to nie je tvoje dieťa, spýtaj sa rodičov, s čím sa rád hrá, lebo s vysokou pravdepodobnosťou šliapneš veľmi vedľa.

julish
23. aug 2024

Nadherna hracka. Uz sa z tych gendrov nepototo, ved aka skoda pre chlapcov by bola, keby sa museli hrat lwn s autickami a stavebnicou

pribinak
23. aug 2024

Ak by som vedela že má rad tuto zajaciu rodinku tak jasne, že kúpila. Inak asi nie.

lija22
23. aug 2024

nie.s tymto by sa ani moje dievcata nebavili, Domcek chlapcovi kludne. Velky dreveny s vytahom to sa deti vedia vyhrat. chlapci sa aj s kuchynkou vedia vyhrat. ale tie zvieratka.vedia vobec stat? moje deti rozculovali postavicky, ktore nevedia stat. zrovna tieto mysi mi pridu len ako imidzovky na fotku

thirstymonk
23. aug 2024

Moj chlapec sa hraje aj s obchodom, aj s kuchynkou a dcera zase v detskej dielničke (parkside plastova vrtačka a tak). Hrajú sa s tým, s čím sa chcú aktuálne hrať, nemajú problém.
Už bolo aj také, že syn dcere priklad babiku "na cici" :D Je to veľmi pozorný a všímavý chlapček.

luccija
23. aug 2024

Viac nie ako áno, ale je to veľmi pekne.Z mojich skúseností v škôlke sa chlapci najradšej hrali v kuchynke.

mclissa
23. aug 2024

Je to pekne. Ale nekupila by som to. Moj by sa s tym nehral.

mclissa
23. aug 2024

@luccija kuchynka je top. Nas vari stale. Aj nasmu psikovi 😂😂 a ten caka. Granule su v hrnci 😂

isis234
23. aug 2024

Aj pre chlapca.
1 neterka sa hrala s bábikami ale veľmi sa potešila i autíčku

ivangeline
23. aug 2024

S domčekom pre bábiky sa mi hrajú obaja, aj spolu.

lucia13022023
23. aug 2024

@mclissa
@luccija aj u nás kuchynka vedie od kedy vie stáť 🤣 teraz už je múdrejší, dá si tanieriky a na každý nejaké jedlo a kŕmi plysakov, na niektorých ma aj nervy keď nechcú jest 🤣vie sa vyhrať strašne dlho. Ma čerstvo 1,5r

deti95060810
23. aug 2024

záleží od dieťaťa...

milanemila
23. aug 2024

Maileg bezne kupuju aj chlapcom u nas kazde dieta co je na navsteve bezi k domceku ze od roka do 10r :D

1mina
23. aug 2024

Ak je to vaše dieťa alebo ho poznáte s čím sa rado hra tak kľudne. Môj syn sa stále hrá v domčeku a kuchynke

anavixy
23. aug 2024

Presne, zalezi od dietata, ale vyslovene len preto, ze je to chlapec, by som to urcite nazatrhla. Aj chlapci sa v urcitej faze hraju predstierane hry s postavickami a je uplne jedno ci su to babiky, figurky superhrdinov alebo mysky. Tieto mysky su nadherne, pokial to tvojho syna bavi a paci sa mu to, tak urcite nevahaj kvoli pohlaviu.

mclissa
23. aug 2024

Inak moj syn ma barbie camp car, v tom ma dve barbiny, psika a zajka a velmi pekne sa s tym tiez vyhra. Vybral si sam v hrackarstve. Ja neriesim hracka chlapec/dievca.

milanemila
23. aug 2024

@mclissa palec hore za toto, nech si deti vyberu co sa im paci a hotovo. Ja mam dievca aj chlapca, takze sa doma hraju so vsetkym a neriesim, ci sa mali taha s babikami alebo dcera s vrtackou 🤷🏼‍♀️

nika23t
23. aug 2024

Nekupila ani dievčatku. Vyzerajú nepekne. A pre chlapca, ktorý nie je moj syn, tiež nie.

autor
23. aug 2024

@lucia13022023 a ako sa to udržiava? Kus sa bojím toho, že sa to neodporúča prať v práčke. Ako to čistíte prosím ? 😊

mamamasama
23. aug 2024

To sa este rozdeluju hracky podla pohlavia? Moji synovia maju babiky, mackov, domceky, kuchynku, hrebene.

victoriab
23. aug 2024

Su to hracky. Iba hracky. Nedelia sa na chlapcenske/dievcenske, to len my to rozdelujeme. Moj syn ma kocik aj babiku. A co? Dievca nech sa hra aj s autami. Nech sa hraju s tym co sa im paci.

nika23t
23. aug 2024

@mamamasama nie, ja napríklad rozdeľujem na paci sa mi /nepáči sa mi. Mam tri dievčatá a majú aj náradie, auta, tatrovky, a podobne. Podľa toho, co chceli. Ale ony samé preferujú skôr dievcenske hračky.

danyelia
23. aug 2024

No neviem, ja by som to určite pre synov nekúpila, lebo viem, že by sa s tým nehrali...toto by potešilo skôr dievčatko 🤔

lucia13022023
23. aug 2024

Autorka, ešte som to neprala, mame to čisté 🙂

maciatkolulu
23. aug 2024

Maileg je proste top,môj ma 11 a zbožňuje to,majú aj motorky,trojkolky,máme aj mega zajaca. Je to nádherná,kvalitná,dizajnová značka. Máme domček príslušenstvo,každý kto sa dá,nám kupuje doplnky. So zajacom spi. Nechaoem inak,to sa chlapcom nakupovať len zbraň a hotovo a potom v 30.sa z neho má stať jemný ,chápavý chlap,čo ma kocikovat,upratovať,prebalovat,variť ,hrať sa s dieťaťom a tak... Už nie drsniqk v troch rokoch v maskacoch,bahajuci so zbranou a vrieskajuci "zabijem taaaa"Hmmm,lebo hrajúci sa chlapec s myskami je des...

mamickalisticka
23. aug 2024

Kupila som im od susedy domček pre mini bábiky a hraju sa tam s postavičkami spidermana atď 😃 aj s kuchynkou sa hrajú radi,varia peču a umývajú riad 🥹 vonku zas lietaju na odrážadlách.. úplne v pohode by som kúpila.