Ktoré odrážadlá sú škodlivé?

18. júl 2023

Ahojte, my sme pouzivali tu klasicku motorku a autickove odrazadlo. A vsimla som si, ze syn 2 rocny mi sem tam dava dovnutra nohy pri chodzi. 🫠 Ako mu pomoct? Samozrejme na tie 2 odrazadla uz nebudem pustat.... Kolobezku ale moze? Dakujem

cookie29
18. júl 2023

skodlive moze byt kazde odrazadlo, ak sa pouziva pravidelne a deticky nie su vo fyzio pozicii. Tie sirsie bohuzial neprospievaju. Ale zalezi napriklad aj kolko uz dietatko chodi, atd. Zase obcasne prevezenie neublizi, ale v jeho veku uz urcite cyklo

beata_k
18. júl 2023

Kolobezka je este horsia. Dieta preferuje len jednu nohu, s ktorou sa odraza. Pohybovy aparat a svalstvo sa nerozvija rovnomerne.

autor
18. júl 2023

@beata_k ale ked strieda hadam je to fajn na kondicku... Preto som ju kupovali 🥲

autor
18. júl 2023
beata_k
18. júl 2023

A strieda rovnomerne? Zvacsa nie

autor
18. júl 2023

@beata_k este ho nepouzivam intenzivne

kacena4
18. júl 2023

za mna spicky do vnutra nie su spôsobené odrazadlom, to by vsetky deti mali krive nohy... dcera dava roky spicky dovnutra a je to sposobene vpadnutymi clenkami

cookie29
18. júl 2023

@autor ano cykloodrazadlo, v podstate bicykel bez pedalov 🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krkavcia_mater
29. júl 2023

Dvojkolesove je ok.. napr Kokua

judit47
29. júl 2023

Najdi si na fb fyziomamu tam mas aj fotky ktore su zle.

Vsetky tie siroke plastaky co vidis na kazdom ihrisku-siroko roztiahnuta panva klby,zle ohnute kolena clenky atd. Najlepsie ako pisu baby cykloodrazadlo vde kolieska tenka tycka.

Vbacanie noh moze mat kvoli valgoznym kolenam ,cez padnute clenky az po hypotoniu,zajdi k fyzio a uvidis🙂