Kto predá lampu - svietiacu korytnačku?

13mamicka
16. nov 2012

Ma niekto na predaj svietacu korytnacku?je to taka lampa,ktora svieti do stropu a su tam hviezdicky a mesiac..... 🙂

zigzag
16. nov 2012

tu v bazari son ju videla , skus tam kuknut 😉

zuzana2000
16. nov 2012

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=5579017 to nie je až taká strašná suma....🙂

leusska
16. nov 2012

@13mamicka za 9,60 maju na nu teraz zlavovy kupon na www.shopcity.sk

maciatko2
16. nov 2012
chryse
16. nov 2012

@zuzana2000 ale ta na mimibazare len svieti,,,,ale su aj take ktore hraju melodie

barunka
16. nov 2012

@chryse no presne takú som teraz objednávala ja, mala som kupon cez niektorý zľavový portál... dala sa zvoliť aj farba korytnačky... som si ju odskúšala, mne sa páči 😀

chryse
16. nov 2012

@barunka aj podla mna je super,,,ale ako darcek predvojrocne dieta????

barunka
16. nov 2012

@chryse ja som to kúpila pre dcérku teraz... ale ona je už veľká, má 6...
ak ti malá zaspáva sama, resp. ak nechce, tak možno to bude super. Ak by sa bála, nemá v izbe úplnú tmu, pôjde jej hudba a tá jej pomôže zaspať...
aspoň tá moja herečka bola naučená tak, že mala odmalička to svetielko v zásuvke a pustenú rozprávku v rádiu, to naprogramované aby sa samé vyplo... tak som teraz kúpila korytnačku...

13mamicka
autor
16. nov 2012

moja ma 7 rokov a bola u kamaratky a velmi sa jej pacila,tak rozmyslam ze jej ju kupim...,dakujem vsetkym ....

zuzana2000
16. nov 2012

@chryse ale to je jedno....išlo mi o to, že ak chce zohnať čo najlecnejšiu, tak 5,90 je super cena, to nemusí kupovať používanú.....ak chce takú čo hrá.....stačí kliknúť na jeho meno a má aj také a aj vo viacerých farbách.....my sme si najskôr objednali aj s hudbou....no nakoniec sme to zmenili len na takú čo svieti a mení štyri farby.....nášho by tá hudba rušila a pri tejto čo len svieti a mení farby je super zaspávanie....🙂