K'S Kids Dino s loptičkami. Kúpiť pre malé dieťa?

veronka
4. okt 2010

Ahojte, môj malý bude mať polroka a chceli by sme mu kúpiť tohto dina od Ks Kids, ale neviem či sa s ním bude chcieť hrať. Aké máte skúsenosti s touto hračkou a do koľko rokov sa s ním asi deti hrávajú? Zaujíma ma to, aby mi len tak neležal schovaný v skrini, keď je to predsa len drahšia hračka. Ďakujem

martinka17
4. okt 2010

nemám síce skúsenosť s touto hračkou, ale s inými. a výsledok? To čo sa mne zdalo suuuuper, to môj malý odignoroval, čo som považovala za blbosť, to zbožňoval a asi od 15 mesiacov je jediná hračka, okrem kocky vhadzovačky, čo ho baví AUTO. Nezáleží na tvare, farbe ani na veľkosti, AUTO. Ešte aj plyšáky na spanie vymenil za auto. Takže asi ťažko poradiť 😀

kuriatko33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barny
4. okt 2010

ja som to chcela kúpiť malému keď mal rok a niečo, lebo v centrách sa rád hrával v loptičkách, ale nakoniec sme mu kúpili len guličky a dali ich do detského bazéna a záujem žiaden, doma ho to proste nezaujímalo, tak som bola rada, že sme to nakoniec nekúpili, ale to je asi individuálne, ako píše martinka17 čo sa zdalo super mne jeho nezaujalo, kúpili sme hracieho psíka fisher price, ten ho nezaujal vôbec a ani ho nebaví doteraz a ani korytnačka fisher price, najviac ho bavia plyšové zvieratka a teraz keď je uz väčší tak autá všeho druhu 🙂 musíš jedine skúšať a keď bude väčší sama budeš vedieť, čo ho zaujíma, teraz len hádať

mirka907
4. okt 2010

ja som to tiez chcela kupit ale teraz si hovorim este dobre ze nie...mala vsetko roznasa po byte, tak si nechcem predstavit kde vsade by tie gulicky boli...uz teraz sa mi velakrat stalo, ze som sa smykla, potkla, zakopla o nejaku hracku...A u nas tiez plati to co u Martinky a Barny, kopec veci co som si myslela ze zaujmu, nezaujali...Hlavne cim je starsia, tym viac ma zaujem o realne predmety a nie hracky. A u nas hovoriaci psik tiez nula bodov. My sme zas na lopty, preto by tie gulicky mali "po chlebe"...

zuza.m
4. okt 2010

my sme mu kupili stan s guličkami na vianoce ked mal 1rok a 4mes. uputal akurat tak že ho mame zloženy v krabici.sem tam mu ho rozložim chvilu sa tam hra , par dni zavadza v izbe a balim naspet.
u nas hračky 0bodov.stale nas vola že hrat sa ale len pozera ako sa hra druhy 😅 .vobec si nevie chytit autičko a tlačit pred sebou,on si ho len postavi a pozera na neho 😖 zato varenie mu ide super. 😀

traktor
4. okt 2010

dino..nepoznam..mame stan z loptickami..a kazdy den sa v nom hraje, ...nas matko celkovo hracky oblubuje, takze problem nemame 🙂 ..teda nie len hracky..aj môj riad, varesky, pet flasky....pri takej drahsej hracke, ak nevies ci ho bude zaujimat, by som si ju asi pozicala od kamosky / ak ma/....