Kovové sánky

zuzan11111
6. dec 2021

Ahojte, mate skusenost s takymito alebo podobnymi sankami? Viem ze na spinkanie su fajn ale vraj na sankovanie dole kopcom to vraj nie je dobre. Mate skusenost? Dakujem🙂

basska_b
6. dec 2021

To predsa nemá byť na sankovanie, ale na pohyb v snehu, kde klasický kočík zlyhá... určite je to napísané aj v upozornení k výrobku! Chatar nám raz rozprával, že za tmy sa dolu zjazdovkou pustili na takých plastových kruhoch nejakí ožratí chalani a jeden sa zabil o stĺp. To mi pripadá ako ďalší dobrý nápad toho druhu

tkjana
6. dec 2021

Pekný deň, tak my sme ich mali, tá kovová časť sa nám po prvom "sánkovaní" ošúchala... inak by som to odporučila skôr na také dosť zasnežené plochy, cesty... inak je to dosť náročné, sánkovať sme sa neskúšali... my sme to volili hlavne preto, aby sa malému dobre sedelo a aby som ho tlačila... ale za 4 roky sme ich tuším 3x použili...ja by som ich už viac nekúpila, skôr som uprednostnila kočík s nafukovacími kolesami aj v nejakom snehu

zuzan11111
autor
6. dec 2021

@basska_b na stranke nepisu, ze to nie je na sankovanie 🙂 praveze pisu “Zima bez sankovania nie je zima”