Korčule pre najmenších

lajlla
22. feb 2023

Ahojte, prosím, aké korčule majú vaše deti? Dcéra má veľkosť nohy cca 25 alebo teda 15,5cm dĺžka a neviem také malé korčule nájsť. Momentálne by som chcela kolieskové, ale najlepšie by boli aj na ľad. Za rady ďakujem.

izabellik
22. feb 2023

my ked sme kupovali, tak z bazaru. nasli sme, boli sme radi a celkom za lacny peniaz. myslim si, ze takto na ucenie to uplne staci, netreba kupovat nove. volame to ze korcule na rozbitie :D

myzma
22. feb 2023

@lajlla ahoj, hladaj rastuce korcule 2v1, mame vo velkosti 26-29, co by sedelo i pre tvoju. My sme spokojni. Všetky naše deti mali tieto rastuce korcule, vydržia takto aj 3 roky, celorocne vyuzite.

myzma
22. feb 2023

Hladaj 2v1, celorocne vyuzitie, kludne 26-29, vyuzije aj 3 roky po sebe.

lollypoppy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tini27
22. feb 2023

Kolieskové sme kúpili z dexathlonu také nastavovacie, sú od 26-ky, ale povedala som si, že na tých pár razov ( bola už v podstate jeseň) stačí kým sa naučí a potom kúpime poriadne.
Na ľad som zohnala bauer z bazošu, stáli asi 25 eur a stav ako nové, chlapček ich mal asi 3x predtým. To nám aj tréner pochválil, že na ľad treba poriadne, žiadne nastavovačky a pod., aby dobre držali nôžku.

myzma
22. feb 2023

Ahoj, my mame tieto 2v1, nasa mala ma velkostne nohu ako tvoja, 26 su ok. Vsetky nase deti mali rastuce korcule, je to inveaticia na 3 roky. V bazari som ale nenasla 2v1, len kolieskové, tak kuk:

Nove: https://www.modrykonik.sk/market/kolieskove-kor...

Použité :

myzma
22. feb 2023

Ak sa tu opakujem moj prispevok, ospravedlnujem sa za spam. Zrejme nejaka chyba v systeme MK. Svoje prispevky si nevidim, tak som opakovane poslala 3 rozne odpovede. 😅

thoughtfulweirdo
22. feb 2023

Z Decathlonu, rozťahovacie na veľkosti 25-27. Nie je to žiadna špeciálna kvalita, ale boli lacné, na nožičke ľahké, dcére sa páčili a na to prvé okoptanie perfektné 😄

nwnw
22. feb 2023

@lajlla Decathlon od 26 a v zime este aj zlacnene boli tie kolieskove

lajlla
autor
23. feb 2023

Ďakujem všetkým. Decathlon som pozerala ako prvý, ale našla som až od čísla 32, tak skúsim ešte raz 😊

lajlla
autor
23. feb 2023

@myzma to je úplne v pohode, opakovanie matka múdrosti 😅😁

lajlla
autor
23. feb 2023

@izabellik objednala by som aj z bazaru, len som sa bála, že asi bude lepšie keď si ich bude môcť vyskúšať, či sedia