Kolobežka pre trojročnú

1. dec 2021

Ahojte dievčatá ktorú kolobežku by ste vybrali vy ? Mám skoro 3 ročnú dcérku a neviem sa rozhodnúť. Poraďte buď túto https://www.decathlon.sk/kolobezka-b1-500-v2-me... alebo www.decathlon.sk/kolobezka-b1-structure-v2-id_8...

patka06
1. dec 2021

z týchto by som nevybrala ani jednu
keď kolobežku tak klasickú dvojkolesovú

autor
1. dec 2021

@patka06 prečo? veď pre menšie deti je taká lepšia nie?

simona92101
1. dec 2021

Je lepsie si ist vyskusat do predajne,my mame tu ciernu.pre 3 rocnu urcite 3 kolesovu

patka06
1. dec 2021

Trojročná v pohode zvládne dvojkolesovú, lepšie sa rozvíja aj udržiavanie rovnováhy.
3 kolesová ...je také "nudné" odrážanie sa

hennyinnsbruck
1. dec 2021

Moja zacala pred 3rokom na 2kolesovej
Najprv nadsena nebola a teraz ju miluje😃😃

hennyinnsbruck
1. dec 2021

@patka06 tiez som sa rozvijanie dietata je to sranda ked stretneme vonku 4- 5 rocne na 3kol kolobezke🤦🏼‍♀️A je ich bohuzial dost

saxana000
1. dec 2021

Nasa ma 5 a jazdi na tej prvej trojkolesovej skusala aj dvojkolesovu od kamaratky ale nepacila sa jej tato vecer krasne svieti je lahucka lahko sa odklikne a hodi do kufra.sama si ju vybrala v obchode a dostala ju ako 2 a pol rocna.ma aj odrazadlo aj bicykel ale vzdy si najradsej zobere kolobezku.podla mna je to uplne jedno hlavne ze sa chce hybat.

patka06
1. dec 2021

@hennyinnsbruck mne je strašne ľúto ako rodičia svoje deti podceňujú a nedôverujú ich schopnostiam a tým ako ich stále "chránia" , bránia ich rozvoju

hennyinnsbruck
1. dec 2021

@patka06 mam rovnaky nazor

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kp7333
1. dec 2021

na takychto trojkolesovych moje deti jazdili od 1.5 roka do 3-rokov. Od 3 rokov uz zacali na malej dvojkolesovej a v pohode sa naucili. Od piatich jazdia na riadnych dospelackych kolobezkach.

elenka.k
1. dec 2021

tú prvú

janulik2008
1. dec 2021

My sme mali tú prvú a hneď malá na nej vedela jazdiť a bonus svietia kolieska 😀

janulik2008
1. dec 2021

@saxana000 malá ako 6 ročná na nej jazdila ale sme ju predali už 😀😀😀

elenka.k
1. dec 2021

@janulik2008 aj nám svietia 😀

barbie1981
1. dec 2021

Malému som tiež na Vianoce kúpila 3 kolesovu https://m.alza.sk/sport/micro-mini-tyrkysova-d4... a má ju aj 6 ročná dcéra ale maxi deluxe, vyskúšali aj 2 kolesove ale tieto im vyhovujú viac a nepovedala by som že jazda na nej je nudná, veď na točenie musia použiť rovnováhu a koordinovať kolobežku celým telom, je to ako jazda na skateboarde, ja som vyskúšala kolobežku 3 kolesovu staršej dcéry a nie je to až taká lahoda ako tu ostatné spominaju

wawna
5. dec 2021

určite nejaku s tormi kolieskami, aby sa dobre naučila jazdit a potom jej kupit klasicku jednostopovu