Kolobežka pre 4-ročné dieťa

petronellam
25. dec 2022

Ahojte,chcela som sa opýtať či mi viete poradiť kolobežku pre 4 ročnu. Chceme to ako darček na narodeniny.. Máme vyhlaidnutu z decathlonu aj si ju vyskúšala za 50 eur oxelo znacka. mne sa zdá že to je veľa za kolobežku, ale neviem nevyznám sa. Budem rada za každý typ a názor. Alebo akú by ste odporúčali. Máme takú čo keď chce odbočiť tak sa musí celá nakloniť. Vôbec sa mi nepozdava. Neviem na čo sa mám zamerať. Aká je lepšia či taká čo má 2 kolesá alebo 3 ( čo je lepšie vpredu mať 2 a vzadu jedno alebo vpredu 1 a vzadu 2 kolesa. Máme vybratu takú viď foto. Vopred ďakujem za každú radu.

hennyinnsbruck
25. dec 2022

Isla by som do 2 kolesovej pre 4rocnu

martinka13
25. dec 2022

Pre 4-ročnú by som určite kúpila s 2 kolesami

syslik81
25. dec 2022

moja mala tuto z decathlonu ale po tom co skusila mini micro scooter uz inu nechcela.. neskor potom mala maxi micro tiez na 3 kolieska a az niekedy v 7 dostala zas micro scooter ale uz na 2 koieska-klasicku a tu ma stale

slniecko5
25. dec 2022

Presne túto dostal môj 4 r syn na Vianoce z Lidla, pre neho je vhodná aj v tomto veku, lebo to je taký malý kamikadze a na 2kolesovych po súrodencov stále mal úrazy (ide všade hlava nehlava). Ale bol to nákup za pár eur po sezóne, takže mi nevadí, ak sa dlho nebude využívať...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nwnw
25. dec 2022

@petronellam syn ma tuto radu z Decathlonu https://www.decathlon.sk/p/12840-219257_detska-...

Tu 3 kolesovu sme ani nemali. Podlamna je to blbost ale vyprosikal si ju k meninam. Za 3 dni na nej lietal ako sarkanapo tyzdni nezaujem 😃

jankka1981
25. dec 2022

@petronellam táto z Decathlonu je super, naša ju dostala na druhé narodeniny. Lepšie sú 2 kolieska vpredu a 1 vzadu, skúsli sme aj opačne, ale nejazdili sa jej na takej dobre. Ale 4-ročnej by som už kúpila 2-kolesovú. Naša má 4 roky a požičiavala si od kamošky 2-kolesovú, tak ju asi kúpime na jar na 5. narodeniny. Ale záleží od dieťaťa. Poznám 5-ročné dievčatko, ktoré jazdí na tej 3-kolesovej.

lululilien
25. dec 2022

Kolobezku oxelo dostal môj syn k druhým narodeninam, teraz má štyri roky a má ju na najvyššom stupni, podľa mna môžeš pozrieť peknú dvojkolesovú kolobezku.

vilma7
25. dec 2022

Tiež by som išla pre väčšie dieťa do 2- kolesovej.
Naša dostala ako 2.ročná s 3.kolieskami.
Tie ceny sú z môjho pohľadu tiež veľmi prehnané. A ja odporúčam ešte s väčší kolesami, male cítia každú dierku na ceste.

ikissedagirl
25. dec 2022

@petronellam 2kolieska vzadu zavadzaju. Dieťa o ne zakopáva pri odrážaní...

nikpa
25. dec 2022

@petronellam máme túto kolobežku a 5 ročný syn sa na nej začal akoby potkynat keď podrástol. Dostal ju ako 3 ročný, vtedy na nej chodil pomalšie a celkovo tak opatrnejšie a išla pekne ale teraz už je väčší a keď sa chce lepšie rozbehnúť tak sa mu v predu prevracia. No proste je to pre menšie deti, tak okolo 2,5-3,5. Ja by som ju 4 ročnej už nekupovala, skôr klasika 2 kolieska.

zuzudrnda
26. dec 2022

Na Oxelo mám aj ja dobre recenzie od kamosiek. Tiež sme kúpili a čaká ako dar. Z druhej ruky ste nezvazovali?
Mali sme 3 kolesovu kolobežku. Bola ťažkopádna. Nevyhovovala.

petronellam
autor
26. dec 2022

@hennyinnsbruck ďakujem veľmi pekne za radu. Kúpime 2 kolesovu ☺️

petronellam
autor
26. dec 2022

@martinka13 ďakujem veľmi pekne za radu. Kúpime 2 kolesovu ☺️

petronellam
autor
26. dec 2022

@jankka1981 ďakujem veľmi pekne za radu. Kúpime 2 kolesovu ☺️

petronellam
autor
26. dec 2022

@zuzudrnda ďakujem veľmi pekne za radu. Kúpime 2 kolesovu ☺️

yoxinka
26. dec 2022

@petronellam
Na 3kolesovej kolobežke moja malá jazdila ako 2,5 ročná, o 4 mesiace má 4 roky a včera mala pod stromom bicykel, na ktorom do polhodiny sama jazdila. Bez pomocných koliesok! Žiadny zázrak, rovnováhu mala “nacvičenú” z puky odrážadla, pedálovať sa naučila hneď. 3 kolesovú kolobežku by som isto nekupovala 4 ročnému dieťaťu.

amelie2017
27. dec 2022

4 rocnej uz len 2 kolesovu. Nasa dcera, cerstvo 5 rocna mala 3 kolesovu z decathlonu a hroza. Nikdy na nej nevedela dobre jazdit. S malou dusickou sme jej na Vianoce kupili 2 kolesovu- zelala si len to plus jednu spolocensku hru. A cuduj sa svetu. Za dva dni na nej lieta ako sarkan. A to sa sla na 3kolesovej zabit. A ano, mame opat z decathlonu. Keby som vedela, ze jej to tak dobre pojde, kupim aj micro.

essenceee
28. dec 2022

ešte by som mu kupila trojkolesovu kolobežku