Koleso alebo rukávniky do mora pre 10-mesačné dieťa?

blackcurrant
19. máj 2021

Baby, ideme s malým v júli a dovolenku do HR (bude mať vtedy 10 mesiacov) a rada by som ho vzala aj do mora. Čo myslíte, že je pre takého drobca bezpečnejšie? Rukávniky alebo koleso (samozrejme myslím to bezpečné koleso pre najmenších s otvormi na nožičky)? Za každú radu ďakujem 🙏😘

moniocko
19. máj 2021

@blackcurrant jednoznačne koleso 🙂

kitycat
19. máj 2021

Daj oboje. Ja sa pamatam ako som sa v kolese otocila dolu hlavou. Mat rukavky tak ma skratka tahaju hore... Z kolesa ti vypadne pride vlna aaach a to ani nrmam dieta ale vidim cierny scenar 😱

simonah73
19. máj 2021

v kazdom pripade si tam kup taky ten maly bazenik a napr vo vedierku nanosis trochu vody, lepsie sa Ti prehreje ak by bolo more studene a ak budu velke vlny tak to tiez bude lepsie. ak ides do vacsieho letovisko ako je makarska ci tucepi napr tak tam je na kazdom kroku obchodik s nafukovackami, karimatkami, lehatkami, topankami, ci inymi potrebami k moru.

sonicka19983
19. máj 2021

@blackcurrant existujú tie špeciálne kolesá pre bábätká aj rukavniky...Určite zoberte obe a uvidíte...malej sa najviac páčilo na rukách alebo na brehu v plytkej vodičke 🙂 urobili sme jej tam malý bazenik z piesku 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3009
19. máj 2021

@blackcurrant určite koleso čo je s tým podsedákom pre malé deti. V tom ho môžeš krútiť v mori. V tom sa neprevráti, však budeš pri ňom.

suzie28
19. máj 2021

My sme mali koleso ale nechcela v tom sedieť ...

pribinak
19. máj 2021

Rukavniky. Ja kolesám veľmi neverim

kristina2412
19. máj 2021

Nám sa osvedčilo koleso Swimtrainer, pre najmensie deti je červené, konečne som si pri deťoch aj ja zaplávala.

martyzpp
19. máj 2021

@blackcurrant koleso swimtrainer cervene ale my sme boli v mori 1x 😂. Pistal, ze studene. Zvysok dovolenky sa clapkal na plytcine.

miriam11
19. máj 2021

@blackcurrant koleso

amelie2017
19. máj 2021

Zijem pri mori, ked mala dcerka priblizne ten vek, vacsinu casu sme ju mali na rukach, len tak poskalovat vo vode alebo sme ju drzali a "jazdili" s nou z jednej strany na druhu. Mali sme aj koleso s otvormi na nozicky, aj swimtrainer, ale v nich vydrzala len chvilku. Ak chces rukavniky, tak cherek,ale tie skor do bazena ako do mora.

petrisa213
19. máj 2021

Áno, presne červené koleso swimtrainer. Je podoprete bruško, popruhy cez ramena so zapínaním na chrbatiku, takže super istenie. Zároveň je bábätko v prirodzenej polohe na plávanie, teda položené na vode s vystretymi nozickami za telom.

zuzanka87512
7. apr 2022

Ahojte, dúfam ze nevadí, ale chcela by som sa zapojiť. Naš malý je už síce trochu starší, ale akurát rozmýšľame aké mu kúpiť rukavniky. Vedeli by ste mi poradiť? Videla som tu rôzne názory vo fórach ale zaujíma ma na aké rukavniky ste prešli po kolese.
Ďakujem🙂

amelie2017
7. apr 2022

@zuzanka87512 tu ti kazdy odporuco cherek. U nas sa nedaju zohnat, dcera mala tieto z decathlonu, najprv aj s tou obrucou okolo hrudnika, neskor uz len rukavniky.

zuzanaam
7. apr 2022

nafukovaciu vestu

zuzanka87512
11. apr 2022

Ďakujem za rady 🙂 ta polovesta z decathlonu je nafukovacia ci penová?

amelie2017
11. apr 2022

@zuzanka87512 polystyren

zuzanka87512
12. apr 2022

To je asi niečo podobné ako toto však? Tu sa paci ze to ma zapínanie aj medzi nohami aby mi malý odtiaľ nevypadol. Vám držala ta z decathlonu dobre?