Kde zoženiem prstové farby a farby na sklo?

nikinkals
2. dec 2012

Zienky poradte mi prosim,kde zohnam dobre a hlavne lacne prstove farby a farby na sklo?Naj v jednom obchodiku🙂
Dakujem 😵

mahmulienka
2. dec 2012

@nikinkals najlepsie skusenosti s prstovkami mame od koh-i-noor ja ich zvycajne kupujem priamo v ich shope a tam maju aj farby na sklo. viem ale, ze ich mavaju aj v draciku a roznych inych predajniach. prstovky maju aj v tescu, ale je tam menej farieb a u take akokeby gelovejsie. nie velmi kvalitne. a na papieri vyzeraju horsie.

nikinkals
autor
2. dec 2012

@mahmulienka a ten ich obchod,ten je i na nete 😕 ?najdem ho,ked zadam len tu znacku 😒 ?

kartonovo
2. dec 2012

prstovky mame aj u nas 🙂

pajerchinova
3. dec 2012

dobre na sklo su koh i noor, ja kupuje priamo v ich predajni v Poprade ale skus si vygooglit. Lepsie su vacsie flasticky so sosakom ako tie male tubicky, lahsie sa tym maluje a dlhsie vydrzia.

enya00
3. dec 2012

noo tak to vediet by sa aj mne zislo 🙂 a paci sa to detickam?

nikinkals
autor
3. dec 2012

@pajerchinova a ake presne kupujete?a ako sa s nimi maluje?
na sklo nahodou nemate 😉 ?

pajerchinova
5. dec 2012

http://www.raj-umelcov.sk/index.php?section=pro...

taketo kupujem. na tejto stranke maju rozne farby.

pajerchinova
5. dec 2012

maluje sa s nimi lahko, je to ako farebne lepidlo na papier. Najprv sa okonturuje obrazok, necha sa zaschnut tak 2 hodiny a potom sa vyplnia plochy farbami priamo z tej flasticky, nerobi sa to stetcami. Konturky robia tiez rozne ale najpouzivanejsia je asi cierna. Potom to schne tak 24 hodin, farby spriesvitnia, obrazok zletis z folie a nalepis na sklo, dlazdicku....Ja detom konturujem a oni vymalovavaju. 3 rocny s pomocou, ale co mam 4,5 rocnu dcerku ta ta to vymaluje sama bez pomoci a pekne.