Kde kúpim poháre Frozen?

lealujzaleo
29. aug 2015

Prosím, už som prešla všetky obchody, všetky hračkárstva,... poraďte mi kde by som zohnala normálne sklenené poháre frozen. Našla som papierové, také na oslavu, ale ja by som potrebovala klasika sklo, najlepšie 2ks. Dcéry sa rozhodli, že ma zničia. 😝

luliu
29. aug 2015

@lealujzaleo v tescu som videla

lealujzaleo
autor
29. aug 2015

a kde v tescu? aj tam som bola a nevidela som. v ba? neter dostala na narodky v rakúsku, ale aby som kvôli tomu utekala do rakúska, tak to sa mi fakt nechce.

luliu
29. aug 2015

Tesco Petrzalka

luliu
29. aug 2015

@lealujzaleo zajtravsa ti pozriem ci este maju a napisem

lealujzaleo
autor
29. aug 2015

super. ďakujem. prinesiem čokoládu za odmenu. 😀

gabik001
22. sep 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

u nas je frozen momentlane najoblubenejsia rozpravka takze tieto motyvy mame na vsetkom :D

andrea_269
25. sep 2015
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

ju gabika vies poslat foto ? my tiez ficime na frozen a na vlasku a pod 😀 aj poharik by mozno bodol

katarina822
25. sep 2015

a nepozerala si aj tu nabazari neviem ci sklenene ale dost je toho s motivom Frozen

lealujzaleo
autor
20. okt 2015

sklenené som síce nezohnala, ale v tescu mali plastové a dievčatá majú veľkú radosť. 🙂

lealujzaleo
autor
21. okt 2015

@lasocka19 odpadnem. jéééj. už nech sú Vianoce. 😀

ludiska
8. nov 2015

@lealujzaleo neviem ci este zhanas pohare ale v billej teraz maju akciu na sklenene pohare frozen

silviazet
10. jún 2016

Zháňam pohár z Billy (frozen ľadové kráľovstvo, kde je zobrazená ELSA) nepredá mi niekto? Mne sa rozbil.ďakujem