Kde kúpim plavecké rukávniky Chereks?

szpj
28. júl 2021

Prosím Vás neviete kde by som zohnala rukavniky Cherek´s?? Online sú všade vypredané

elisse247
28. júl 2021

@szpj skúste pozrieť bazáre. Teraz majú dosť výpadok bohužiaľ.

zuzanka.zuzu
28. júl 2021

v com su take super? VSADE na facebooku ich maminy zhanaju, teraz uz aj tu...

szpj
autor
28. júl 2021

@zuzanka.zuzu mám 15 mesačného syna a nechce už plávať v kolese najradšej by už sám, a tieto rukavniky dobre nadnášajú. Môže plávať sám

katulkagajdos
28. júl 2021

@szpj videla som na bazosi, ale chceli za ne 40 €, tak no neviem, či sa oplatí 🤦‍♀️

szpj
autor
28. júl 2021

@katulkagajdos 😂😂 asi sú nejaké výnimočne keď nové stoja 25🤷🏽‍♀️

hipuska
28. júl 2021

My sme kúpili z druhej ruky a teda, sa nám hneď praskli. Boli dosť vyblednuté, zjavne ich nechávali pohodené na slnku. Neviem, na kedy vám treba ale mali by ich teraz doskladnovat.
@zuzanka.zuzu môj ročný syn v nich vedel plávať. V obyčajných mu potapalo celé telo. Sú veľké a nadnasaju pekne hornú časť tela. Pri starších detoch podľa mňa to je už jedno ale pre malé detičky isto super. Pri starších sme ich nemali a teda musím povedať, že je to dosť rozdiel.

katulkagajdos
28. júl 2021

@szpj čo na to napísať, podnikanie na slovenský spôsob 🤷‍♂️

gbgb
28. júl 2021

@szpj mojemimi.sk tam naskladnuhe pani priebezne

evaachesa
28. júl 2021

@szpj teraz som našla na Bazoši za 50€ 😅 riadny biznis...snáď sa nenájde blázon čo ich fakt kúpi 🤷

kulumulu123
29. júl 2021

@szpj ahoj ja mam ak máš záujem sú nové použité 2-3x v bazéne na plavárni rada posuniem za 20e. Iba mi zaberajú miesto v skrini 🙄

hipuska
29. júl 2021

@kulumulu123 ak by sa neprihlásila zakladetka, staviam sa do radu🙂

kulumulu123
29. júl 2021

@hipuska OK do nedele sme mimo domu môžem poslať budúci týždeň po pripísaní platby na účet 😊

lenilkovo
29. júl 2021

https://www.rukavkycherek.cz/plavecke-rukavky/r...
Vcera sme objednali, dnes napisali, ze odoslane, tak s trochou stastia ich zajtra mame 🙂

szpj
autor
29. júl 2021

@lenilkovo veľmi pekne ďakujem, idem hneď objednať 😊

szpj
autor
29. júl 2021

@hipuska kľudne môžete ak máte stále záujem 😊

kulumulu123
29. júl 2021

@hipuska píšem súkromnú spravu