Kde kúpim My little Pony Cherry Berry?

katimka
15. dec 2014

Surne hladam tohto ponika, mate ho niektora alebo mi viete poslat link, kde ho kupim? Je to taky mensi konik s hrebenom a tortou... Dakujem

petruska573
15. dec 2014

Dobrý deň! Tento koník sa zrejme nedá kúpiť na Slovensku 😒

katimka
autor
15. dec 2014

Nasla som jednu slovensku stranku, je momentalne nedostupny... moja dcerka ho dnes dostala a stihla ho hned aj vonku stratit ☹ velmi ho chce, ja velmi dufam, ze ho predsa zozeniem...

handbag
15. dec 2014

ebay.de - http://www.ebay.de/itm/My-Little-Pony-Cherry-Be... a stoji vratane dopravy 18,25eur. ja viem, je to vela ale fakt slovenske eshopy toto uz vobec nemaju.

katimka
autor
15. dec 2014

ach jaj ☹ aj tak dakujem

petruska573
15. dec 2014

@handbag ale v ebay-i nemáš záruku, že ti to vôbec príde. Veľa ľuďom nedošiel ten balík... Takže nie je to spoľahlivé 🙂

samo_blaho
15. dec 2014

@petruska573 záruku síce nemáš, ale mne prišlo všetko (okolo 100 objednávok) a to objednávam z Číny, Honkongu a pod., predajcom dosť záleží na tom, aký dáš feedback 😎

handbag
15. dec 2014

@petruska573 pri kazdej zasielke co posielaju predavajuci mas uz podacie cislo zasielky, bud posta alebo kurier. ja objednavam z ebay (ci .de alebo .com alebo .com.uk) niekolko rokov a vzdy mi vsetko prislo. dvakrat sa stalo ze balik neprisiel, dala som dispute na paypal a do 15 dni som mala peniaze naspat v plnej vyske. nakup zo zahranicia je v zahranici bezna forma, to len tu na slovensku a v cechach sa vsetci vsetkeho boja a maju pocit ze dobierka je ta najbezpecnejsia forma (pritom je to uplna blbost).