Kde kúpim lacné vianočné darčeky pre 3 a 5 ročné dievča?

jener
18. dec 2016

Mamicky mam otazku stahujeme sa na domcek idu Vianoce uz strasne vela mam zhltlo ze rozpoctu prerabka domu aLe detom tie Vianoce chcem spravit na novom Dome chcem sa opytat kde lacne hracky nakupim pre 3 a 5 rocne dievcatka nieco fakt lacne vase typy

moni244
18. dec 2016

Pepco, kik, tedi

12345anna
18. dec 2016

V pepcu maju nadhernych velkych macikov aj magic sands, ci lego veke kocky, ale aj puzzle a ine

jener
autor
18. dec 2016

Dakujem pekne takze pepco odporucate

mijo53
18. dec 2016

Lidl ma tiež lacné hračky , pekné drevené puzzle, vanička s príslušenstvom na kúpanie bábiky - 4-7 EUR, košiček s potravinami z Lidl

hettinka
18. dec 2016

ja by som laciny nekupovala, radšej po jednej peknej hračke a deťom vysvetlila, že ježiško vám dal na domček, to je spoločný darček pre všetkých a hlavne veľa lásky a byť spolu, o tom sú vianoce. Možno im kúpila aj niečo spoločné - nejakú spoločenskú hru, ktorú sa môžete cez vianoce ako rodinka zahrať. To veľa nestojí a narobí veľa radosti.
Inak to PEPCO je fajn, KIK tiež a hračky z LIDL sú kvalitné, aspon to, čo sme mali ...

pribinak
18. dec 2016

V Tescu su teraz zľavy na hracky, uplne super ceny

medovka14
18. dec 2016

V tescu sú zľavy, lidl ma tiež veľmi pekne a za dobrý peniaz, len zvyčajne sú rýchlo preč, tak treba radšej hneď ráno ísť 🙂
My budeme mat tento rok tiež skromne vianoce, väčšinu vecí robím sama.. Sukne pre netere, dcéra chcela čiapku s vlčími ušami, tu tiež usijem. Chcela album na pokemon karty, radšej kúpim karisblok, vytlačím pokemon obrázky a nalepim 🙂 plus euroobaly na karty 🙂 ešte budem vyrábať pexeso pokemon 🙂 a pre druhú dcéru nosič na nosenie bábik 🙂 hádam to stihnem do Vianoc 🙂

sash37
18. dec 2016

@medovka14 sikovna 🙂 ja by som tiez rada vyrabala keby som nebola taka lava:/

sash37
18. dec 2016

Za mna ked lacno tak ten lidl, ja osobne kik ani pepcu neverim, mne tam smrdi pride mi to nekvalitne, cinske, toxicke...ale to je len moj nazor...ten lidl ma tento rok pekne drevene darceky co je uplne super 🙂

sissy27
18. dec 2016

@jener určite lidl, prípadne pozrieť na bazári pekné knižky či hračky, tak malé deti nepozerajú na to, že už to nie je originálne zabalené vo fólii... prípadne nejaké tričko, suknička sa tiež dá nájsť na bazári...

zuzana76
18. dec 2016

mne to v pepcu tiez smrdi, ja som tam kupovala len skatule na balenie roznych drobnosti, tiez by som asi uprednostnila lidl, alebo kik podla toho, o co by islo, plastove hracky by som velmi nekupovala v pepcu ani v kik

sykorkauhliarka
18. dec 2016

ja rada chodim do pepca co sa tyka puzzle tak tam maju krasny vyber aj barbiny maju pekne aj omalovanky su tam a knizky lacne zozenies v lacnych knihach...neteri som kupila doktorsky kufrik v pepcu ale ten fakt odpoveda sume :D tomu sa vyhni

hettinka
18. dec 2016

barbie som dávno nekupovala ... ale pri dcére vydržali len originály od Mattel, ostatné šli čoskoro do koša, zachumlané vlasy, odpadávali ruky -nohy ... tak som radšej kupila jednu poriadnu ako 10 lacných. To isté je s LEGO, radšej menšie a originál, ako veľká krabica lacnej náhrady s pôvodom neistým. Okrem toho, že sa s tým nedalo poriadne hrať, bohvie, čo za chemické látky to obsahuje ...

hipuska
18. dec 2016

Cez bazar, tu na mk najdes krasne hracky a ked si pozries este priamo svoje mesto tak to mas zajtra doma

eliskapa
19. dec 2016

Teraz maju zlavy v tescu na hracky ... napr ja som malej kupila hovoriaci globus v all toyse stoji 47€ a v tescu som ten isty od (fisher price) kupila za 25€

12345anna
19. dec 2016

Veci ako barbiny z pepca nekupujem, ale velke lego urcute nesmrdi a ani plysovy macko. Ani puzzle, ktore som tam kupila. Aj hracky, ktore su z all toys alebo dracika su s oznacenim made in china aj anglicka znacka fisher price. Nezastavam sa vsetkeho tovaru, to nie, ale aj medzi drahymi vecami sa najde shit a medzi tymi lacnejsimi zas pekna a kvalitna vec. Vysoka cena a draha znacka nie su vzdy zarukou kvality.

mischy00
19. dec 2016

ja osobne som prestala nakupovať lacné hračky alá 30 korunový obchod. A to z dôvodu, niežeby sme mali na rozhadzovanie ale preto, že sa to hneď pokazilo a putovalo do koša. Keď som si len tak prerátala koľko peňazí do toho za rok išlo a vlastne zbytočne, tak radšej kúpiť niečo poriadne, čo vydrží, prípadne možno aj pre ďalšie deti...alebo neskôr predať napr. na bazári. Ja by som im možno kúpila spoločný darček, napr. lego nech si spolu stavajú, prípadne každej peknú knižku, omaľovanky, pastelky. To nestojí veľa a ak ich to zaujíma, tak sa potešia. Moja dcérka si napr. rada vystrihuje a modeluje z plastelíny.....