Kde kúpim herbár?

vlastaaa
27. mar 2012

Babule neviete kde kupim dcere Herbar? normalnu knizku peknu, kde sa zakladaju suche byliny a listy. kedysi bola v pohode zohnat a teraz nie a nie zohnat. poradte, dik

nanulik
27. mar 2012

my sme ako deti vyrábali. nejaký zošit a pekne zbierať, lisovať a lepiť. a pod to sme pekne písali popisky, čo to je, na čo, kde sme našli a tak

malapepka
27. mar 2012

Na nete som našla inzerát na predaj herbáru so 450 druhmi rastlín.Neviem, či je ešte aktuálny, možno keď lepšie posurfuješ, nájdeš aj iné.
http://www.adoos.sk/post/11730947/predaiexclm_h...
Ale osobne si myslím, že nie je nad domácu výrobu. 🙂 Ja som milovala to lisovanie a lepenie do zošitka, robili sme to spolu s maminou a mám na to pekné spomienky. Aj tomu dieťaťu to viac dá ako len - na tu máš, odovzdaj to. Ale záleží, koľko času na to máte. Taký herbár sa dá vyrobiť do týždňa, dvoch.

sorbusaria
25. jan 2014

Pokial chces kupit herbar, ja mam 90 000 polozek, takze lepsiho cloveka nenajdes na nakup. Ale predavam minimalne za 500 eur, lepse viac. Ozvi sa.
V.

elfi1
25. jan 2014

Maminka chce asi prazdny herbar.dosky a prazdne strany,aby si dcerka mohla lisovat rastlinky.
Ja som nieco tusim videla v knihkupectve asi Pantha rei.ale nie som si ista. Mozno aj v hobby potrebach.
A urcite by ti take daco vedeli spravit sikulky cec www.sashe.sk Viacere predavaju krasne diare,albumy,zosity a dennicky.a dalo by sa tam lepit aj rastlinky.

damoska
28. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

pre koho chceš také diare?

12romi34
4. dec 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

my sme si zase kupili kancelarske stoličky a nakolko sme ich nemali kde schovat, tak sme si ich dali už teraz

julinka29
5. dec 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

kde ste ich kupovali a kolko stali?

12romi34
5. dec 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

ak chceš kvalitnu kancelarsku stoličku, ortopedicku a pohodlnu, tak si budeš musiet priplatit