Kde kúpim detské magnetky?

milli3377
19. feb 2013

Ahojte baby!
Potrebujem poradit kde sa daju kupit detske magnetky. Dcerka ma cez 2 roky a mame futbalistov asi 7ks take vacsie a stale sa s nimi hraje a lepi ich na chladnicku a bavi ju to. Chcem sa opytat kde zohnat pekne magnetky za prijatelnu cenu.Napriklad ovocie, zeleninku, abecedu, alebo zvieratka... Mozno niektora z vas nedavno kupovala a vie mi poradit aj nejaku dobru cenu. Maju aj magnetky v tescu? Chcela by som nie take od cinana lebo tie sa asi skoro znicia. Dakujem za rady,papa a pekny dnik!

kyska
19. feb 2013

skus kuknut tie mix obchody a la ludovka, vsetko za 1 eur a pod. tam sme kupili ovocie aj zvieratka

zuzana909
19. feb 2013

@milli3377 pokiaľ máš predstavu o konkrétnych magnetkách môžeš aj vyrobiť, v hobby potrebách sa dajú kúpiť magnety na ktoré môžeš nalepiť obrázok. dá sa s tým pohrať a vymyslieť magnetky presne na mieru 😉
podľa mňa kľudne pozeraj papiernictvo, hračkárstvo, mix obchody, neviem či som aj v bille nevidela magnetky 😉

sympa1
19. feb 2013

@milli3377 v papiernictvach napriklad...alebo ja kupujem detom urcite typy jogurtov ,ktore skryvaju pod vrchnacikom magnetky zvieratiek...mnamko chrumko, kostici...a podobne

lencika
20. feb 2013

ja som vystihla ked boli v tchibe, fakt krasne take som este nevidela alebo ebay skus

zuzka38
20. feb 2013

@milli3377 ovocie a zeleninu maju v hypernove za 1e medzi tymi lacnymi vecami..

tana2278
3. dec 2014

Tesco, Dracik, kostici ;)

leur1808
4. dec 2014

ja som videla taketo.. neviem ci to je tvoja predstava 🙂
http://kiddie.sk/eshop/magnetické-hračky