Je lepšie vibračné alebo hojdacie kresielko?

lucinka1104
19. feb 2014

Skusenosti mám len s vybračným ideo to, že je podstatne lacnejšie ako hojdacie...ktoré by ste mi odporučili ?

poppy1
19. feb 2014

jednoznacne u nas hojdacie, vibracne mala vyslovene neznasa...ked to zacne vibrovat, zacne plakat. Prva dcerka mala tiez rada hojdanie 😉

katussska24
19. feb 2014

u nas ani ani...len ruky 🙂 teda ked to bolo aktualne 😀

typa
19. feb 2014

Ja som kresielko nekupovala,maly bol casto na brusku -takze som mala usetrene peniaze na ine veci. Ale sestra mala aj take aj take a mala mala radsej hojdacie. Ta vibracia je cudna - dietatko je z bruska zvyknute na hojdanie,ked si chodila. Urcite mu hojdanie viac pripomina to,na co si spomuna z bruska

mia501
19. feb 2014

u nas sa osvedcilo hojdacie, mala ho mala velmi rada

ribelina
19. feb 2014

Ja som toto tiež riešila a nakoniec som sa rozhodla pre vybračné do 18 kg. Super voľba to bola, malému sa páči a ja ho niekedy hojdám v ňom lebo sa dá aj hojdať a neskôr využijeme ako hojdacie kreslo keď bude väčší, môže v ňom napríklad pozerať rozprávky. Hojdacie som nechcela lebo som sa bála že je to návykové a kto ho bude hojdať keď sa už do neho nevojde. No neviem ja som spokojná s vibračným a kúpila som ho tu na koni za 25 eur ako nové.

marcah
19. feb 2014

U nas jednoznacne babybjorn, skoda ze sme ho kupili az teraz pri druhom a pri prvom sme sa trapili s nepraktickymi hojdacimi . . . No a teraz si neviem svoj den predstavit bez hacky - myslim ze obidve tie veci su zalozene skor na kmitavom pohybe nez na hojdacom alebo vibracnom a mam pocit ze to babatku ovela viac vyhovuje

papucz
19. feb 2014

my máme aj hojdačku aj vibračné lehátko, určite sme viac využili vibračné lehátko, teda kresielko v ktorom malá presedela najviac, aj bez vibrovania, používala som ho aj pri prvých príkrmoch, aj namiesto jedálenskej stoličky na kŕmenie, na n ávštevy, cestovanie a pod., hojdacie kresielko je moc do ľahu

euka210
19. feb 2014

ani jedno 🙂

siska53
19. feb 2014

Suhlasim s euka210. Ani jedno.
ja som skor za hrazdicku,kde ma dieta moznost sa viac mrvit,pokusat sa otacat,ked mu pride vek. A na hrazdicke su tiez hracky zavesene.
ja mam nazor,ze kresielka brzdia v rozvoji motoriky.

bibistec
19. feb 2014

na tvojom mieste vyskusam a a z potom kupim, my sme mali pozicane take co vibrovalo, ked sa vyplo vibrovanie dalo sa hojdat, bola aj melodia, no des a hroza, mala jacala akoby ju na noze brali, nemohla som sa k tomu ani priblizit, takze skoda penazi.

nikoleta15
19. feb 2014

Ahoj. My sme mali vibračné, v podstate od narodenia až do nejakých 6 mesiacov, využili sme pri oboch deťoch , s hrazdičkou sa pekne zabavili. No a keď mal malý asi mesiac, začal v ňom krčiť a vystierať nohy, kresielko sa rozhojdalo a potom to už robil automaticky a tak sme ani hojdacie nepotrebovali :D. Bolo to super aj na prvé príkrmy, keď dieťatko ešte nevie samo sedieť 🙂

barb06
19. feb 2014

Je to individuálne; my máme hojdacie, švagriná vibrácie, ale kúpili aj hojdacie, lebo jej malému sa vo vibračnom nepáči; naša malá vydrží aj vo vibračnom, ale v hojdacom je spokojnejšia, vydrží dlhšie; ale je pravda, že ona sa ani nemusí hojdať, ak má inú zábavu, napr. chrumky 🙂 takže závisí od bábätka, niekomu sa nemusí páčiť ani v jednom 🙂

lulistek
19. feb 2014

vibracne nam pomohlo akurat tak na vykakanie 😀 🙂

silvinka511
19. feb 2014

My mame vibracne a lepsie sme asi vybrat ani nemohli, malicka je v nom uplne spokojna - hoci by v nom uz sediet nemala ( ma uz vyse roka) ale vahu ma nizku tak v pohode - tak sa tam vzdy skoti a sama si zapne vibracie aj hudbu 🙂 ked bola malicka vibracie ju doslovne upokojili a ona bola spokojna ako jej vrni pod ritkou 😉 a vyuzili sme to perfektne aj pri krmeni - v polohe sediacej sa perfektne krmi babatko. Vrelo odporucam Bright Starts

janicka11
19. feb 2014

my máme vybračne a sme spokojný

tatis
19. feb 2014

Aj u nas fungovalo hojdacie kresielko, maly sa super zabavil s hrazdickou a parkrat si tam aj pospal 🙂

klarita1979
19. feb 2014

U nas ani jedno ani druhe... 🙂