Je hrad Playmobil vhodný pre štvorročného chlapca?

esmeralda04
16. okt 2014

Máte niekto doma hrad Playmobil? Myslíte si, že by sa s tým vedel zahrať 4 ročný chlapec? Myslíte si, že vie táto hračka zabaviť na viac ako jeden týždeň? Blížia sa totiž vianoce a Ježiško má dilemu, čo je vhodnejší darček pre 4 roč. chlapca či záchranársky vrtulník alebo hrad alebo niečo celkom iné 🙂 Ďakujem za rady.

daniela1978
16. okt 2014

Ahoj, my mame tiež hrad z playmobilu a maly sa na ňom dosť zahral. Myslím, že pre menšie deti je to vhodnejšie ako lego. Ešte sa veľa hral s Noemovou archou, je tam veľa zvieratiek.

yanni
16. okt 2014

@esmeralda04 no my mame asi fakt vsetko. Hrad aj Noemovu Archu aj vrtulnik. Najmladsi ma 4,5 a hra sa s tym. Samozrejme nie stale a nie kazdy den (ved ma aj ine hracky), ale vzdy sa k tomu vracia. 😉

mamulienka30
16. okt 2014

Nas ma playmobil velmi vela, takze urcite ano. Ci na viac ako tyzden netusim, maju fazy, kedy sa hraju cely den len s tym a potom zasa fici viacej lego. Je to narazove a ked tu ma kamaratov zo skolky, tak sa s tym dost vyhraju. Mame aj hrad aj kopu kolotocov a podobne, bavi ho to, hlavne tie veci, co maju aj motor najnovsie 😀 Len to ide do penazi 😀

katarinamarkova
16. okt 2014

@esmeralda04 playmobil je uzasna vec, aspon u nas, dokonale zabavi 8.rocneho chalana, 3.rocnu dcerku a pod dozorom aj tu rocnu 🙂))

konecnefree
16. okt 2014

aj my sme fičali na playmobile, dcera mala nemocnicu, chatu, stajnu a plno doplnkov, teraz sa s tym hra moj 4 rocny syn. Ale tiez ho velmi bavi lego a sam si uz sklada podla fantazie.

esmeralda04
autor
16. okt 2014

@yanni A aký hrad máte doma malý alebo veľký? Keď hrad, tak ktorý by si doporučila, ktorý u vás frčí?

eeffka
16. okt 2014

@esmeralda04 plymobil je super, hra sa s tym 9r aj mala skoro 3r, zvieratka, vily, zamky, koce... nic nim nepokazis a ma uzasne sety, Jezisko uz kupil a odlozil u nas aj tento rok 🙂

downtownabbey
16. okt 2014

No tak u nas playmobil nefici...stoji v kute.. 😎 Ale lego, drevene stavacie drahy resp. Maxikocky su stale in...
nie kazdemu sadne, je to aj o detoch, co ich viac zaujima.. 😉

yanni
17. okt 2014

@esmeralda04 my mamte tento. http://www.playmobil.de/on/demandware.store/Sit...
To je myslim ten velky. My ho uz mame ca. 5 rokov, po najstarsom. Cize hra sa s nim uz tretie dieta. Niektore casti vyzeraju trosku inak, jasne, oni vzdy nieco trochu pomenia. Ale inak vyzera rovnako: Ked je samozrejme komplet postaveny 😀 Chalani totiz buduju veldiela, niekedy kukam na to ako puk a rozmyslam, co to je.

@downtownabbey u nas fici vsetko. Playmobil (ten uz ale nekupujeme, ekdze chalani su uz velki), Lego, Brio, spolocenske hry atd. Nasi dokazu pokombinovat fakt aj neskombinovatelne 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 Dokonca stavaju este aj duplo 😕 😕 😕 😕 😕

solvia
2. jan 2018

2 ročný dostal Playmobil adventný kalendár plný zvieratiek, uplne malinke časti som odložila skôr pre poriadok, našťastie ich už nedava do úst, v celku sa mu to páči, no ešte viac to baví nášho 5 ročného. Na Vianoce dostali drakov, no som sklamaná, stale im odpadávaju krídla a tie postavičky na nich tak dosť labilne sedia, starší model panacikov nie je kompatibilný :(