Je detská kuchynka iba dievčenská záležitosť?

3. dec 2023

Myslite ze detska kuchynka je cisto zalezitost pre dievcata?

petamich
3. dec 2023

nie 🙂

pribinak
3. dec 2023

Nie, aj môj syn mal detskú kuchynku, aj riadiky, potraviny, košík s ovocím a zeleninou

Skvele sa vyhral

autor
3. dec 2023

Mne doteraz tiez nenapadlo ze by mohlo byt nieco zle na tom, kym som to nespomenula ako darcek starsej generacii ... a co babatko na hranie? Tiez je to ok ako darcek pre chlapca ak sa s tym bezne rad hra a navyse aj caka na prichod surodenca, ci to uz je fakt babske? Trosku som zneistela.

marcella1979
3. dec 2023

ahoj.mame chlapca, ma kuchynku.ked vari, hovori: som ja ale skvelý kuchar.😊

pribinak
3. dec 2023

Môj synovec keď bol maličký dostal odo mna detsky kočík, lebo sestra mu ho nekúpila, pretože môj švagor by vykrikoval na cely svet že chce z neho vychovať geja

Tak som mu ho kúpila ja, synovec bol nadšený vozil macika. Sestra to prežila, švagor skoro zinfarktoval, gulal očami, ledva dýchal. Zo synovca je už stredoškolák, bije sa, naháňa frajerky, papuluje 1. ligu, gay sa z neho nestal

Samozrejme kočík aj s mackom sme zdedili, švagor nedovolil aby ho dostalo nejaké dievčatko v rodine (mame ich dosť), daroval ho môjmu synovi, ten však nemal záujem, 1-2x povozil macka a kočík ho viac nezaujímal

dusankomoj
3. dec 2023

Môj syn isté obdobie spával s bábikou po sestrea aj ju vozil v tatrovke a tak isto má detský riad(najradšej vo vani) a má 6r. A tiež som chcela kúpiť bábiku-chlapca,ale bol spokojný s tým,čo mal. A už pred rokmi mal napr.dcérin kočík pre bábiky požičaný kamoškyn syn.

luckajozko21
3. dec 2023

:D tieto reci.... Vzdy na to reagujem 'jooj ale vsetky zeny by chceli, aby ich muzi varili... ved niekde sa to musia naucit 🙂'. Kuchynku urcite pre chlapca planujem (mame zahradu, takze na jar realizujeme 'mud kitchen' hned vedka pieskoviska).
Babatko na hranie je tiez podla mna v pohode, napr babyborn ma chlapceka. Tiez mame v rodine maminku s panickym strachom 'z gejov' a co cert nechcel jej chlapcek sa uplne najviac tesil, ked mu suseda priniesla stary kocik s babikou. Este velmi dlho babiku nosil v tatrovke, kupal ju vo vedre na zahrade a tak ... Pri reciach ako 'jeeeej ty si ale super ocko' sa schladila aj spominana maminka....

bolarazjedna
3. dec 2023

18mesacny syn zbožňuje sa hrať s mojimi hrnca i, každý deň vari, mieša, nahádže tam plyšové zeleniny a ovocie, takže na vianoce dostane svoje detské hrnce. A v marci pribudne súrodenec, tak mu plánujem doniesť z pôrodnice bábiku (už teraz rád kočíkuje plysakov vo svojom kočíku a spieva im hajaj-buvaj. Manželovi to príde cudne, ale on aj v iných veciach je taký konzervatívny, čo sa týka výchovy.
12rocny synovec keď mal 3roky, sam si pýtal od Ježiška bábiku. A to nemáme staršie dievča v rodine, že by to odkukal, jedine, že v škôlke.

senta_sofia
3. dec 2023

Mame kuchynku aj babatko s golfacom pre synov. Toto su rolove hry, pohlavie nezohrava ulohu, aj muz moze varit a rovnako sa starat o dieta

maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
4stanka4
3. dec 2023

Ja mam dievčatko a kamoška chlapcov. Hádaj za čím chalani bežia keď k nám prídu? Za kuchynkou a babikou 🙂 (mala ma realistické bábätko a prt ju zaujima) kuchynku sme podedili po krsniatku- naši ju kúpili sestrinmu malému a potom ju posunuli nám takže asi tak....apropo mala sa najviac hráva s autami a nikto sa nad tým ani nepozastavuje

deedol
3. dec 2023

aj moj syn ma, ma ju rad. babatko sme mali tiez, to ho nebavilo

nikpa
3. dec 2023

Určite nie. My máme pre 2 chalanov 2 kuchynky lebo 1 nestačila 🤷 najlepšia hračka pri ktorej vydržia.

majlo1234
3. dec 2023

A potom v dospelosti sa zeny stazuju, ze muzi sa nevenuju domacnosti a detom😒 ak sa mu zapaci, preco nie. Moj syn ma aj kociarik a poctivo kocikuje babatko, a kuchynku dostane na vianoce teraz, lwbo v herniach sa mu velmi pacia

kvetka22
3. dec 2023

Pokiaľ sa hračka neovláda pohlavným orgánom, je úplne jedno kto sa s ňou hrá. Ak áno, nie je to hračka pre deti - ako som už dávno čítala na fb 🙂

mclissa
3. dec 2023

Toto mi ani nenapadlo. Moj 2 rocny syn sa rad hra s kuchynkou. Vyvara nam vsetkym 😂😂 aj babke po telefone kavu urobi.

maryetta
3. dec 2023

Prveho mame syna. A ked sme sa dozvedeli ze cakame druhe tak sme mu kupili babiku.
Ved aj chlapci su v buducnosti rodicom. Tak ako aj dcera sa neskor hrala s autickami a vrtačkami.
Ja sa cudujem ze sa nad tym este niekto pozastavi.
A kuchynka? Mame ju u mojej mamy. Ma 4vnukov a jednu vnucku. A hra sa tam kazdy. A to najstarsi ma 9 a najmensi 3 roky.

h2
3. dec 2023

Môj syn dostal kuchynku na svoje druhé narodeniny, lebo si ju sám želal. A aj sa s ňou potom ešte dlho hrával.

leonie35
3. dec 2023

Syn dostal drevenu kuchynku na meniny, ked mal 3 🙂 Vyhral sa s nou, este aj teraz sem tam zoberie kucharsku knizku a ide varit. Mali sme dokonca aj detsky kocik v modrej farbe, hral sa na ocka a kocikoval syna 🙂 Teraz sa sa s autickami, s legom, playmobilom, so superhrdinami, no ked mal 3 roky a vosiel do hrackarstva, kocik bol top 1 🙂 tak sme ho museli kupit.

majlo1234
3. dec 2023

@leonie35 my mame ruzovy kocar, lwbo kupit ho v inej farbe je utrpenie

viky173
3. dec 2023

nazor, ze kuchynka je iba pre dievcata mozu mat iba zakomplexovane jedince, ktore ked vyrastu, v domacnosti nepohnu ani prstom a nechaju sa obskakovat zenou, ak chces nieco take vychovat, kludne sa drz toho nazoru, ale uz vopred lutujem tu zenu... urcite je kuchynka vhodna rovnako pre chlapca aj dievca, ved kolko je vo svete znamych excelentnych kucharov?

biankaaaa
4. dec 2023

Aj náš dostane teraz na Vianoce kuchynku 🙂 nevidím na tom nič zvláštne

mamkalentedkova
4. dec 2023

Kuchynka je super aj pre chlapca ..synovec nám vždy piekol pizzu..varil polievku a veľmi ho to bavilo .Rád pomáha aj mame v kuchyni .Na bábätku tiež nevidím nič zle .Sú aj verzie chlapčeka ,môže kŕmiť ,obliekať ,voziť ..hlavne ak máte aj menšieho súrodenca ,alebo ocakavate .Deti radi opakujú naše správanie ,činnosti.Moja.mala sa napríklad rada hrá s autíčkami ,dokonca dostala aj o obrovský bager do piesku .Nebudem jej to predsa zakazovať preto ,že je dievča .
Toto delenie na dievčenské a chlapčenské..potom to vyzerá tak ,že sa muž nedokáže postarať o dieťa a domácnosť ,lebo veď on je predsa chlap a to je robota pre ženu ..

marca12
4. dec 2023

Kuchynka je univerzalna s tym sa aj chlapci vyhraju. Moj synovec sa aj s babikami zahral,ale tie braval svojej sestre. Ziadnu nedostal. Ale preco nie? Ak ho bavi hrat sa s babikami aj to je dobry darcek

marca12
4. dec 2023

@mamkalentedkova presne ako pises,deti sa vyhraju. ja tomuto nerozumiem,baba sa moze hrat s autickami,ale chlapec s babikou je uz buduci gay....hrozne zmyslanie niektorych ludi