Je čudné, keď sa chlapec hrá s bábikou?

sonicika
17. mar 2015

Rozmýšľam, že prečo sa chlapcom nekupuje bábika? oni sa nemôžu hrať na tatinov? kupať a starať sa? kupili by ste chlapcovi babiku? moj syn miluje babatka lebo mame jedno doma :D zive ale to raz rozpuci a uvazujem o babike a co?! :D

prego81
17. mar 2015

Pozri, podla mna je cudne ze mas potrebu sa na to pytat. Ked si myslis, ze sa tvoj syn s babikou zahra a oplati sa ti to kupit tak preco nie? 😉

brumka
17. mar 2015

@sonicika ja som sa ako dieta hrala s autami, nenosila sukne teplaky a futbal bolo moje, s otcom som chodila do pivnice majstrovat. Mam daku ujmu? Nie,mozno niesom cukrova babika,v zivote sa nestratim🙂

katarinamarkova
17. mar 2015

@sonicika ak chces kup, je to normalne....ale ak mas potrebu si to utvrdzovat a pride ti to zvlastne tak radsej nekupuj.
mam 3 deti - 2 baby a chlapca......povacsinou sa hravaju spolu.....s autickami, babikami, kockami atd atd atd atd podla toho aka tema ich zrovna v zapale hry napadne....
ale aj tak najnovsie leti u vsetkych troch vozit babiky na autickach.

pribinak
17. mar 2015

Ja som môjmu synovcovi kupila kedysi kocik + macka, švagra skoro porazilo, v škôlke mal babiku do kočíka, dnes je tretiak, typicky chalan, bije sa a robí zle, naháňa dievčatá a hra futbal

Nechaj ho nech sa hra ako chce, deti majú právo na šťastne detstvo !!!

zabudnuta
17. mar 2015

@sonicika a co?a nic! 🙂)) ja sice chlapca nemam ale kamoskin syn miluje varenie tak som ju ukecala nech mu kupi kuchynku a kocik ma tak isto podla mna na tom nic nieje 🙂

pribinak
17. mar 2015

@zabudnuta aj nas maly sused ma kuchynku ;)))

zabudnuta
17. mar 2015

@pribinak podla mna to je prirodzene ,,horsie je ked sa 12 r chlapec hra s barbiami,, som za to aby aj chlapci vyskusali dievceneske hracky pretoze tiez objavuju 🙂

simik14
17. mar 2015

Nech ma aj on svoje babatko ! Moja dcerka sa hra s hocicim co jej pride do ruk ci babika ci auticko myslim ze ak sa to neprezenie ze nebude mat doma obrovsku zbierku babik tak je to fajn ;)

pribinak
17. mar 2015

@zabudnuta zaujímavé je, ze ak sa dievča hra s autíčkami ci vlacikmi, to nikto su tak nerieši, ale chlapec? Jaj bože, drzí babiku, asi bude raz z neho zástupca 4% menšiny

zabudnuta
17. mar 2015

@pribinak haha presne na toto som myslela,,osobne nemam rada tu ,,nespravoslivost,, ze chlapec moze dievca nie a opacne

bonaqa2013
17. mar 2015

mám aj syna - už dospelého, ale nikdy sa nehral s bábikou. Ale mám dcéru - 5r. a tá sa hrá s autíčkom. Nerozoberám to.

angel257
17. mar 2015

Nie, ja som sa tiež hrávala s autíčkami keď som bola malá 🙂

jana_eyre
17. mar 2015

preco by to bolo cudne?

to je to iste, akoby sa niekto pozastavoval nad tym, ze muz prebaluje svoje dieta, alebo ze si zena sama vymeni ziarovku v lampe..

moj syn ma par vlastnych babik, obcas ich nosi von v satke.. ako aj moja dcera ma par vlastnych auticok - nevidim na tom nic zarazajuce nad cim by som premyslala..

mummy01
17. mar 2015

Moj maly mal svoj modry kocik a vozil si tam plysoveho psika.Chodil s nim vsade,po ulici,na ihrisko...u nas na dedine ludia divne pozerali,svokor skoro zinfarktoval ked to videl ale mne to bolo fuk 🙂 dnes uz nekocikuje ale obcas sa zahra aj s babikami ked ho dcera ukeca 😉 Zvlastne je ze ked sme boli tyzden v anglicku a tam tiez pobehoval s kociarikom po uliciach nikomu to nebolo divne a stretavali sme tiez aj inych kocikujucich chlapcekov.
Ja osobne na tom nevidim nic zle,dokonca som citala clanok o tom ze takato hra je pre chlapcov dolezita.Skor dospeli muzi s tym maju problem akceptovat ze ich syn ci vnuk sa takto hra,asi trpi ich muzske ego 🙂

siska53
17. mar 2015

@sonicika preco by to bolo cudne? Ja som sa hravala s autami...
Syn sa tiez hra s babikami - ale stylom,ze ich naklada do auta a niekam ideme,ze ich vozi do skolky,ze sa hrame na doktorov a babiky su pacienti..s malou im serviruju jedla -,na Vianoce dostali kuchynku a dost ich to bavi... Je sice pravda,ze kebyze nemame este dcerku,tak by asi babiku nemal,ale kebyze chce,tak by sme sa kupe nebranili.. Mala sa zas zahra aj s autickami.

Podla mna je to uplne normalne.

natalushka
17. mar 2015

Ak chces,kup..pridam len taky postreh..sesternica studuje logopediu,ja mam maleho 7mesacneho chlapceka..a mi hovorila,ze sa ucili,ze aj chlapci by mali mat babiku..nie preto,ze je to babika,ze je to pre dievca a take tie kalsicke klise..ale pre to,aby tu babiku vnimal ako osobu(on aj tak neriesi ci je babika dievca alebo chlapec)..a ze sa tym nauci prose vnimat cloveka,osobu,ze casto sa s tymi babikami rozpravaju,zveruju..a potom to dokazu uplatnit v praxi🙂 asi som to napisala jak dilino..🙂 ale proste z toho vyplynulo,ze aj chlapci by mali mat babiky..🙂

jabadaba
17. mar 2015

@sonicika a co? A nic! Kludne mu kup babiku ak rad opatruje. Nie je na tom nic zle. Prave naopak. 😉

reni12
17. mar 2015

to je len taka zazita predstava, ze chlapci sa musia hrat s autami a dievcata s babikami. Moj syn v zivote nedrzal auticko v ruke, ked nahodou aj nejake dostal, nikdy si ho nevsimal. Kazde dieta ma ine zaluby, je jedno, ci je to chlapec alebo dievca. Ja kupume to, co deti maju radi a co ich momentalne bavi, netreba riesit nic ine.

mimla
18. mar 2015

Môj syn má dve bábiky a jeden kočík (jeden už stihol zničiť). Pre mňa bol problém skôr zohnať nepreružovelú bábiku a kočík, ktorý nie je ružový. Kým som zohnala aspoň fialový, chvíľu to trvalo. Teraz máme žlto zelený a vozia sa tam plyšáci. Či na neho ľudia pozerajú nejako podivne neviem, pretože ma to nezaujíma. Malého najobľúbenejšie hračky sú aj tak autíčka. Občas sa chce asi zahrať aj s niečim iným.

kiristinka1
18. mar 2015

Moj maly ma 3roky,miluje elzu z ľadového kráľovstva,robím mu zo šatky suknu,spravila som nu aj korunu a on spieva som úžasná,som nádherná! 😀..takisto sa hraje s legom,autami,robotom.ja neznášam tie návyky..nemyslím si,ze homosexualitu ovplyvňujú hračky..

michaela1711
18. mar 2015

Môj syn sa hráva u prababičky z bábikou dáva ho cikať na nočník, kŕmi ho, krémuje, kočíkuje a je to normálne a ako má rád autá tak má rád aj bábiku dokonca jej aj pusinku dal a urobil jej moja. 🙂

maminag
18. mar 2015

@sonicika ahoj, my sme tiež kúpili malému bábiku, a občas sa s ňou pohrá, a vtedy je zlatý, ako si ju pritúli, hláska, dá ju spinkať, prikryje ju, pusinkuje ju,....ja si myslím, že nie je na tom absolútne nič zlé, presne ako si napísala, raz bude aj on tatinko... 🙂