Huggy Wuggy

29. júl 2022

Ahojte, aky mate nazor na toto stvorenie a hračky? Akosi sa to dostalo aj k nam a neviem aky postoj k tomu zaujat. Pred chvilou na mna vyskocil clanok aka je ta hra skodliva.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. júl 2022

@mamula20 moj syn ma aj tu hru, mna nebavilo to sledovat lebo tam len chodi, nieco stlaca.. strasna nuda.. a vraj kolko je tam nasilia. Tak vraj ten "hagy" ich tam zabija. To od akeho veku je vhodna ta hra?

evita_g
29. júl 2022

pusti si na youtube niektoré video, kde hrajú túto hru (napr. asimister má tiež nejaké)... je to strašidelné, násilnícke a podľa mňa nevhodné pre nikoho, nie to ešte dieťa... ten plyšák nevyzerá až tak strašidelne, celkom "cute" a majú ho teraz všetci, dokonca ešte aj u nás na dedine, keď prídu pred OÚ predávať kroksy, legíny a gumu do trenírok, tak ho majú v ponuke 🙂 každopádne je to zabijácky tvor a áno, tie zubiská má od krvi 👎

vevesh
29. júl 2022

No, kedze pred par rokmi som riesila s detmi "momo" hru, toto je len neskodny odvar😒😒😒a uz neriesim, su to hry, detom som to vysvetlila, ze to je imaginarne a predstavivost ludi a deti je velka, ale nie je to realita, ale iba hra, taka ista, ako ked zbojnici "zabijaju" v stolovej hre...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banderaska29
29. júl 2022

moje deti netušia, čo to je za hru 😀 iba majú plyšáky lebo aj sused má... takže sa tešia že majú ďalšieho do zbierky.
to je to isté ako squid game, netušia doteraz o čom to je, iba majú tie masky a naháňajú sa v nich 😀
inak otras, za mňa. ale je to na nás rodičoch čomu ich vyvarujeme a čo im povolíme 🙂

lenkadenisa
29. júl 2022

Máme viac plyšákov, oblečenie, pop it huggy wuggy, mne sa to aj páči 😄

veronikaszabova
29. júl 2022

Mladsi ma plysaka, dlho som odolavala mu ho kupit, lebo mne osobne sa ten plysak vobec nepaci 😂 Ale dostal ho.
Hru nehra, starsi syn ma upozornil, ze to nie je pre neho 🙂 vela jeho kamaratov ho ma, tak preto ho chcel.
A po pravde? Sedi na skrini v izbe 🙂 nehraje sa s nim 🙂

jaskolka
29. júl 2022

Je to otrasna, škaredá hracka a to ani nemusím vedieť, s akou hrou ci s čím súvisí. Je milión krásnych, milých detských hraciek a nie takáto kravina.
Teraz sledujem na YouTube krimi príbehy kde mladé dievčatá, úplne posadnute nejakým crepy čudom dobodali kamarátku ako živú obeť.. 🙈🙈🙈
Takže podľa mňa tie aplikácie, hry a podobne hračky sú totálne nevhodné pre deti ktoré nevedia ešte presne určiť rozdiel medzi výmyslom a skutočnosťou

marcelasladeckova
29. júl 2022

Máme asi 6 plysakov, každej farby. Ale hru nemáme, ani sa na to nepozeráme v telke. Vlastne ja ani neviem čo to je, len syn to zbiera lebo je to teraz všade, takže je to in. Ale správa sa k nim rovnako ako k iným hráčkam, robí si z nich rodinky 🤣🤣🤣 takže je to len o tom ako to má dieťa navnimane. Ak o vraždách a obetiach nevie a urobí si z nich maznáčikov tak nech ich má. Keby som mu povedala, že teraz sa to takto rieši všade, že ťa hračka vraždí a neviem čo...asi by ho to začalo zaujímať, tak radšej nech sa s nimi hra na rodinku. Nemusia všetko vedieť.

autor
29. júl 2022

Dievcata, pytala som sa jedneho cloveka, ktory sa v tom svete pohybuje a asi by som zrusila vsetky hry 😅 vraj roblox, ktory tiez bezi na nasej zš je raj pedofilov. No hotovo. Vraj kym dieta rozlisuje realitu od hry je to fajn.
Ja sa priznam, som trochu zla v tomto. Dovolim len hodinu denne pc, za co sa synovi (11rocnemu) v skole posmievaju. A nech, nebude sediet za pc od rana do noci. Ja chcem aby zil v realite.

marcelasladeckova
29. júl 2022

Treba mat nad tým kontrolu, samozrejme. Aj my máme hodinu denne Xbox, telefón nema, tablet máme my a dávame mu ho len do auta na dlhšie trasy. Mal telefón na hry aj tablet maval častejšie ale spozorovali sme u neho, že keď bol na tablete alebo telefóne, nedalo sa s ním rozprávať, bol úplne mimo. Tak sme to zatrhli. Tiež ma kamosov, ktorí majú neobmedzený prístup a keď sa mu aj budú smiať...uvidíme kto sa bude smiať naposledy. Zmagorievaju strašne z týchto veci deti...

rebekamarcusko
29. júl 2022

No my hracku mame,lebo deti videli videa od asimistera. Uz som im blokla youtube. 😂 hru nehrali nikdy a s tou hrackou hlavne starsi spava. Playko maju dovolene len cez vikendy aj to crasha,auticka a este minecraft. Teraz som predplatila disney + tak to maju dovolene. 😂

vroni
29. júl 2022

Plysaka mame, aj tašku som kúpila. Hru dieťa nehrá, s plysakom spáva a tvrdí, že sa v noci boji (plysak), tak ho asi za krvilacnu bestiu nepovažuje.

cosmic_origin
29. júl 2022

Ja by som to decku nekupovala už len preto, lebo je to postava z hororovej videohry. Je lepšie kontrolovať, aké hry dieťa hrá. Na diskoch aj pri kúpe hier online sú tam vekové označenia a aké potenciálne nevhodné veci daná hra obsahuje. Zakázať dieťaťu všetky hry je blbosť, stačí len skontrolovať, čo je to za hru a na základe toho dovoliť, alebo nie.

vevesh
29. júl 2022

@cosmic_origin mam pre deti obmedzenie na youtube do 12 rokov a deti sa v pohode dostanu k videam s huggy wuggym. To nie je len o kupeni a hrani danej hry. A takisto v robloxe mas jeho nejaku napodobeninu v ramci inej hry a ta je od 0 rokov na hranie🤷‍♀️🤷‍♀️

ivangeline
29. júl 2022

Ja nejdem s dobou. Nepoznaju deti. Poznam ja. Coskoro pride ina super postavicka ...