Hry na ps4

ladyaki
15. dec 2017

žienky? máte doma ps4? hrá sa na tom viac Váš partner alebo dieťa? my dieťa zatiaľ nemáme, no partner ho niekedy dostatočne zastupuje, po príchode z roboty mi pomôže navariť alebo upratať a potom aspoň 2 hoďky sedí pri playstatione, extra mi to nevadí len by som potrebovala tipy na nejaké fajn hry, viete ja som hrala akurát crasha bandicoota 😀

tyelde
15. dec 2017

viac chlap....mame toho dost, najradsej ma witcher, fallout, assasins creed, the last of us....ale ma toho fakt vela

lindusss2016
15. dec 2017

@ladyaki
@tyelde to vystihla, tie su typicky chlapske 😅

ladyaki
autor
15. dec 2017

@tyelde na toho witchera som práve pozerala, toho aj môj spomínal, dúfam, že nekúpim nejakeho staršieho 😀 na heureke som našla The Witcher 3: Wild Hunt GOTY, tak asi vezmem toho

ladyaki
autor
15. dec 2017

baby Vy hráte tiež niečo? 😀 ja by som si aj zahrala ale mne sa to zdá byť žrút času 😀

tyelde
15. dec 2017

@ladyaki ja hram na pc ked tak, PS ma az tak nebavi....ale nemam na to az tak casu....a witcher 3 je najnovsi, ale ani starymi by si nic nepokazila...

lindusss2016
15. dec 2017

@ladyaki
Ja som hravala prevazne tekken 😀 je pravda, ze od kedy mam dieta, nestihla som to zapnut ani raz. Ale ked ty este.nemas, kludne si zahrja, mozno ta to chyti 🙂

ladyaki
autor
15. dec 2017

@lindusss2016 áno teraz máme ten nový tekken, kedysi som pri tom toľko presedela ešte na ps1 a teraz, sa radšej vyspím alebo si čítam 😀

lindusss2016
15. dec 2017

@ladyaki
Ja tiez som tekken hravala s veeelkymi prestavkami aj 15 rokov. Aj by som si veru zahrala, ale neni casu.
No na tvojom mieste by som jeden spanok obetovala 😀