Hry a rozprávky na tablet pre 3-ročné a 5-ročné dieťa

8. jún 2024

Poraďte prosím kde a aké stiahnem hry (3 a 5 ) rokov a nejaké rozprávky na tablet ktoré mi pôjdu bez wifi? Potrebujem zabaviť deti v lietadle dakujem

emka530
8. jún 2024

Mám 4 a 6 rocne a tablet a telefón nepoznajú. Lietam s nimi často. U nás je topka Albi kniha s perom. Občas sa kúpi nová kniha a tá sa berie potom na každý výlet. Úžasná vec, určite odporúčam viac ako tablet. Raz som zažila situáciu kde tiež taký krpec mal v ruke mobil ale po chvíli nám nakukoval na knihu a skončilo to tak že sme mu ju požičali a zaujala ho viac ako mobil, čítal ju až do pristátia. Mamka vďačná že bol ticho 😁 lietam teraz často a pozorujem take deti, ich to baví len chvíľu a potom sú veľmi nervózne, a často rodičia s nimi.

basulaak
8. jún 2024

Skus stiahnut Talking Tom 2. Je to taka macicka, velmi interaktivna hra. Nas sa s tym prehral pocas pobytu v nemocnici a aj teraz doma. Ma 3 roky. Pyta si stale macicku. Velmi pekna hra aj grafika. 🙂👍
Na Albi pero nepocuvam moc chvaly v nasom okoli. Deti to nebavi. Mozno take malo tenperamentne ano. Ale 2 detom v okoli to bolo kupene a nezaujalo to. Ani my sme nechceli.
Ale az teraz citam ze hry bez wifi. Fu tak to asi nepojde sorry.