Hračky z Aliexpress

atuss
22. nov 2014

Ahojte baby, chcem sa opýtať ktorá máte skúsenosti s objednávaním hračiek z Aliexpresu, chcela by som objednať detskú kuchynku na Vianoce pre synčeka. Aká je dodacia lehota a ako je to s poštovným??? ďakujem

sense
22. nov 2014

dodaciu lehotu aj postovne mas napisane pri kazdom vyrobku....osobnu skusenost s hrackami nemam,...a ja osobne by osm hracky odtial neobjednavala....

evita_g
22. nov 2014

@atuss Ja som z Aliexpressu objednávala pár vecí. Dodacie lehoty sú veľmi rozdielne, od dvoch týždňov do dvoch mesiacov. Poštovné je väčšinou zdarma, treba si vyberať takého predajcu, ktorý má "freeshipping". A inak ja si vždy čítam recenzie od kupujúcich a rozhodujem sa podľa nich, či kúpiť či nie.

veroninna1
22. nov 2014

@atuss dodacie podmienky ma uvedene kazdy predajca pri vyrobku, samozrejme aj cenu postovneho. a ak dobre viem, tak za tovar, ktory ma hodnotu viac ako 20€ platis este clo.

pribinak
22. nov 2014

@sense prosim ta, mozes napisat, ze preco? Mas nejake zle skusenosti? Prave sa totiz chystam objednavat, dakujem za odpoved

lullu86
22. nov 2014

@atuss kludne objednaj, len co najrychlejsie, aby ti to prislo...Clo sa neplati ziadne ani nad 20 eur...Mame odtial znackove hracky lamaze ci fisher price....a aj drevene stavebnice ci kocky. Postovne kukaj free a tiez pozri recenzie...

sense
22. nov 2014

@pribinak ja viem ze aj v obchodoch je vela hraciek z ciny, ale ja neviem ja by som to odtial nekupovala...a co sa kuchynky tyka bala by som sa v akom stave pride....a moja skusenost z ali je asi taka ze som objednala 5 veci a iba jedna prisla ok, na jednu este stale cakam a tri som musela riesit otvorenim sporu....a to neboli na to ze to bol ali najlacnejsie veci

pribinak
22. nov 2014

@sense dokelu, chcela som objednat autodrahu, je tam vyrazny cenovy rozdiel

sense
22. nov 2014

@pribinak no ja po mojich skusenostiach som skoncila s ali ale urcite ma vela zien lepsie skusenosti, zvlast keby sa nieco stane tak ti to nikto nevyreklamuje....a ked som objednavala tak mali predajcovia viac ako 97% pos. feedbackov

pribinak
22. nov 2014

@sense ta autodraha zrovna 10e nestojí, dokelu

varticek
22. nov 2014

Inak clo sa určite platí, ja som sa minule riadne vybabrala, objednala som bundu za 70 EUR a ešte som musela doplatiť ďalších 15. Neviem presne od akej sumy, ale tiež mám pocit, že od 20 EUR.

cuculik1
23. nov 2014

Nad 22€ sa plati dan , nad 150 € clo.

janqua86
23. nov 2014

Ja objednavam som spokojna,dane ani clo som neplatila,ono zalezi na tom aby ti predajca na balicek napisal nizsiu hodnotu,aspon mne to vzdy tak prislo,takze oni o tom vedia ako sa vyhnut tomu aby si nic dodatocne neplatila🙂 mam odtial hracky hodinky kabelky som spokojna🙂 vzdy mi vsetko došlo..

martinka123a
11. feb 2015

Ahojte mamičky, ja mam zlu skúsenosť s tovarom z aliexpresu. Objednávala som bábiky Frozen z mimibazaru, neskôr som až zistila, že sa jedna o fake z aliexpressu a nie originál. Dokonca v Amerike boli stiahnuté z predajni obsahujú vysoké množstvo ftalátov, plastové zmäkčujúce chemikálie, že v prípade požitia by mohli poškodiť reprodukčný systém a zvyšuje riziko vzniku astmy a rakoviny. http://thetoydetectives.com/2015/02/09/dangerou.... Takže ja vôbec neodporúčam pre deti kupovať niečo odtiaľ, lebo väčšinou sa jedna o napodobneniny, ktoré sú síce lacnejšie ale sú nebezpečne.