Hračky pre dvojmesačné bábätko

anicka246
14. nov 2013

Ahojte maminky, chcem sa vás spýtať, aké hračky by som mohla pre svoje 2 mesačné dieťatko kúpiť? Zatiaľ máme jednu hrkálku na ktorú dosť reaguje, tak som mu chcela už niečo iné kúpiť.. ďakujem

lulistek
14. nov 2013

Ahoj
@anicka246 nepamatam si presne, ale uz som malinku dala pod hrazdicku a dost ju to bavilo, este je skoro asi na hracky, ale u nas fungovalo zrkadlo a srandy rozneho druhu 🙂

anicka246
autor
14. nov 2013

A to aká hrázdička??

tajka1986
14. nov 2013

my sme mali vlastne až do 6 mesiacov detskú hrazdičku a na tom zavesené hračky čo boli k tomu, prípadne ďalšie obľúbené hrkálky a hryzátka, super sme sa v tom vyhrali, dávala som ju tam vlastne od narodenia a veľmi sa jej v tom páčilo. Teraz už do toho kope a otáča sa, takže už v tom nevydrží, ale fakt to super poslúžilo 😉 Prípadne ešte ma napadlo, nám okolo 4 mesiaca perfektne poslúžili hračky Lamaze, sú tam hrkálky, hryzátka, šuští to a malá sa pri tom zabavila na dlhooo 😀 😀

tajka1986
14. nov 2013

jo, ešte som chcela dať link napr.takáto http://www.babydepo.sk/e-shop/action/productdet...
😉

alena16
14. nov 2013

@anicka246 Choď do obchodu s hračkami a v oddelení pre bábätká vyber hračky vhodné pre jej vek.

farmacka
14. nov 2013

kolotoc nad postielku a cokolvek ine, co vydava zvuky..