Hračka pre polročné/ročné dieťa

dominik2795
18. dec 2020

Ahojte mamicky chcem kupit pre bratovho syna ma 5 mesiacov nejaku hracku do 100€ nieco na rozvoj logiky daco take, vdaka

hettinka
18. dec 2020

@dominik2795 do 100€?
Kúp niečo od Fischer-Price (hovoriaci psik napríklad) a zvyšok peniažkov mu daj do obálky alebo na účet.

sapetka
18. dec 2020

@dominik2795 prilis vysoka suma na take male dieta.. mozno kocku ktora ma na kazdej strane nejake aktivitu(neviem ako sa presne vola)alebo nejaku zvukovu knihu so zvieratkami..

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
punka24
18. dec 2020

@dominik2795 ako zarazila som sa... Len prosím nekupuj chodítko... Za prvé má len 5 mesiacov chodiť sa bude učiť okolo roka približne... A alza druhé je to nezdravé - tým sedením v tom keď ešte nevie chodiť sa mu vytvorí tlak na chrbticu čo bude v dospelosti určite cítiť, minimálne ja mám boľavý chrbát po menšej aktivite a to mám 21... A navyše pri tom môže veľmi rýchlo začať špičkovať čo je tiež zlé kvôli chodidlu aj kvôli chrbtici... Týmto chodítkom dieťaťu akurát tak zničíš zdravie...

ukulela
18. dec 2020

@dominik2795 chodítko takéto nie, v ktorom dieťa sedí. Radšej dáky hráči stolík, pultik, alebo niečo, čo by de aktívne pred sebou tlačiť. Chodítka/pavúky nie sú z pohľadu vývinu chôdze ideálne.

punka24
18. dec 2020

@dominik2795 radšej kúp nejakú hrkálku, obrázkovú knižku kde na jednej strane je len jeden jednoduchý obrázok na bielom pozadí, ak niečo drahšie tak fisher price alebo podložku s hračkami nad sebou čo aj zvuky sa dajú púšťať...
ale osobne ti poviem že také malé dieťa to nerieši... Možno to bude zbytočne zavadzať... Skús sa opýtať aké plienky nosí a kúp balenie plienok alebo zisti veľkosť oblečenia a niečo pekné mu vyber... to poteší hlavne rodičov babu je to aj tak jedno...

nikyy
18. dec 2020

@dominik2795 aj za mna jednoznačne ten Fisher price hovoriaci psík ...

dominka63
18. dec 2020

@dominik2795 my sme kúpili interaktívny stolik a takú spiralovitu drahú kde si pustá guličky úplne je nadšený z toho iné hračky ho nezaujímajú ešte ako tak mame taký bubon s klavír

enoula
18. dec 2020

Kniha, super je edicia Minipedie od Svojtka. O chvíľu ho zacnu bavit.. alebo aj hocičo iné od nich, maju paradne knihy
Alebo nechcu jedalensku stolicku? Za hracky zbytočne toľko platit

dominik2795
autor
18. dec 2020

Tak kupil som toto https://www.predeti.sk/aktivne-centrum-ready-to... mozem to do 2 dni vratit tak neviem tiez tu je v kosiku ale nechodi no dominika63 vies mi dat nazov tych hraciek prosim ta?

dominka63
18. dec 2020
betka233
18. dec 2020

My sme dostali ako hracku na nejakych 7-8 mes taketo kocky... su uzasne lebo su take makke, gumove, dieta ich vie bezpecne oblizovat, hrat sa, valat sa po nich, nic sa mu nestane... vybera si ich rad z vedierka kocku po kocke a potom casom zacne staviat prve pyramidky... a to vedierko je celkom kompaktne sikovne..

rajc1nka
18. dec 2020

@dominka63 my mame presne tento interaktivny stolik (darovany pouzivany od sesternice) co je na druhom obrazku a je uplne uzasny a nas maly ho mal v tom veku od cca 9 mesiacov velmi rad hlavne kvoli tym gulickam. A drzalo ho to dost dlho. A pritom ani zvuky nam uz nefungovali. Odporucam na 150% 😁 ten, co dal @dominik2795 sa mi az tak nepaci, lebo tam to dieta je v sedatku. To podla mna nie je moc zdrave. Lepsie ked sa vie pri nieco postavit sam a stat tam kym sa udrzi.

dominik2795
autor
18. dec 2020

Ten stolik tam presne mali no nic tak pojdem to vymenit zajtra 🙂 dakujem baby 🙂 a asi kupim aj toho psika