Hopsadlo Bright Stars

myleontina
23. jan 2016

kočky myslite,ze taketo hopsadlo do dveri, nedeformuje trochu chrbticku? resp. , nema zly vplyv na vyvin a drzanie tela?

zuzanaete
23. jan 2016

Ked vidim, ako tam drobcovi vysia nozicky, tak urcite nevhodne. To je to iste ako klokanky. Nekupovala by som.

myleontina
autor
23. jan 2016

@zuzanaete no vsak prave, presne mi to pripadalo ako klokanka.... keby existovalo nejake ergo-hopsadlo, tak by to bolo super 😎

aliza
23. jan 2016

@myleontina mala som podobne pre syna a nema nic zdeformovane 😉

@zuzanaete nohy sa dotykaju zeme, keby vyseli, tak by dieta nemohlo hopsat 😎

zuzanaete
23. jan 2016

@aliza Takze to hopsadlo je kombinacia klokanky a pavuka. Stale som presvedcena o tom, ze to nie je vhodne pre dieta.

hrjanka
23. jan 2016

nechcela by som ho ani zadarmo, maximalne tak pre babiku, nie pre dieta

aliza
23. jan 2016

@zuzanaete dieta sa odraza od zeme 😀 ... a co je a co nie je vhodne pre dieta je velmi diskutabilne 😉. Dieta to bavi naozaj len chvilocku, takze zbytocne obavy...akurat tak zbytocne vyhodene peniaze 😎

moncano
23. jan 2016

My sme to zavesili na tram do stredu miestnosti.Dtobcek si v ton skace,toci a beha.Samozrejme je v tom max 30 minut,ale je to maximalne vyuzity cad.Bol v tom asi od 10. mesiacov a teraz ma 14 mesiacov a pouziva to ako kolotoc🙂 Ziadne deformacie,zdokonalil sa v koordinacii pohybov,maly akrobat.Ja mozem povedat,ze to boli najlepsie investovane peniaze.,Ale verin,ze keby to viselo na zarubni,tak taku radost by z toho nemal🙂

rhiannon
24. jan 2016

Absolutne nevhodne...kym dieta nevie sediet a chodit, je to obrovska zataz na chrbticu...a ti, co tvrdia, ze tam mali dieta chvilku neverim ani pol slova...ked sa dieta "bavi" tak rodicia celi stastni robia nieco ine a cas nesleduju...kamoska takto nechavala malu vraj max 10 min a sama som bola svedkom, ze ju nechala aj hodinu...takze nekupovat!