Hojdacie koníky - skúsenosti

elementissa
26. okt 2020

Ahojte, chcela by som vedieť vaše skúsenosti.
Chcem pre syna (v tom čase bude mať 15 mesiacov) kúpiť hojdacie zvieratko. Aké máte skúsenosti s tými, čo majú sedadlo /s tými co sú klasické iba hojdačka? (fotky prikladám ilustračné tu z bazárika)

Dieťa má samostatnú detskú izbu, nerazím výchovu byť mu 24h za zadkom, takže sa hrá rado a často samostatne. Hojdanie miluje, len teda uvažujem nad rôznymi pre a proti oboch variánt, preto ma zaujímajú SKÚSENOSTI tých, čo majú niektorý z typov- aké sú výhody, aké nevýhody, aké riziká, čo sa deťom (a vám ako rodičom) na tom páčilo, čo nie atď. Proste nejaké recenzie na oba typy.
Ďakujem veľmi pekne

zuzzinkaa
26. okt 2020

@elementissa dovolím si pripnúť sa. 😊Tiež budeme mat na Vianoce 15m dcéru a chcem jej hojdačku 📌📌

lenka2710
26. okt 2020

@elementissa nás bude mať pol roka na Vianoce a tiež mu chcem kúpiť hojdacieho koníka, tak tiež sa pripájam a budem rada, ak niekto poradí 😘

nika_m
26. okt 2020

Ahoj, nas syn dostal na vianoce minuly rok toho druheho, s pasmi..mal vtedy 10m...pacilo sa mu v tom, velmi rychlo prisiel na to ako sa na tom hojdat, ak sa aj nehojdal tak daval pusy pande (my mame vzor pandy :D ) ...super je, ze su tam pasy a vies dieta priputat, aj sedelo sa mu lepsie ked je tam to operadlo...potom to tak postavalo a muz ho zbalil tak musim skusit ako by ho to zaujalo teraz a ci by vedel si tam aj vyjst sam

nana8989
26. okt 2020

My sme dcérke kúpili k 1.roku tohoto a je skvelý. Hojdali sme ju na ňom často a páčilo sa jej zo, teraz to už zvládne úplne sama, dotiahne ho z izby, sadne si a hojda sa sama 😊 a je super v tom, že z neho viete urobiť aj odrazadlo, prehodia sa tam kolečka, to je vidieť aj na obrázku, takže už teraz aj lieta po dome ako šarkan na ňom 😂 o týždeň bude mať mala 2 roky 😊

farkaska
26. okt 2020

Ahoj, môj malý bude mať začiatkom januára rok a pod stromček dostane toho druhého s pásami. Len teda mi mame ovecku, tiez s pasami.

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz