Hojdacie alebo vibračné kresielko

michala11111
14. okt 2013

Ahojte rozmýšlam nad kúpou nejakého kresielka, ktoré hrá a zabavilo by dieťa, no ako som si tak pozerala zisťujem, že sú dva druhy tie čo vybrujú alebo čo hojdajú. Prosím má niekto skúsenosti s oboma, ktoré viac vyhovuje bábatkám? Ďakujem

gabriellka
14. okt 2013

to závisí od dieťaťa, poznám aj také, ktoré nechcelo byť vôbec v kresielku

nikuska0605
14. okt 2013

My sme sa nakoniec rozhodli pre vibračné a urobili sme dobre,lebo malý sa v ňom dodnes rád hrá.Je to pre mňa veľký pomocník a ani na sekundu som neoľutovala jeho kúpu.Tie vibrácie dokážu bábätko ukĺudniť 🙂

palomka
14. okt 2013

my sme mali kombinaciu hojdacie + vibracne, a vibracne sme nikdy nepouzili lebo plakal. Nepacilo sa mu tam vobec

janinah
14. okt 2013

ja ani netuším presne čo to je,moje tri deti vyrástli bez toho,takže možno to budú vyhodené peniaze 😉

svetlusska
14. okt 2013

@michala11111 my sme mali kombinaciu aj aj...na vibraciu maly nereagoval bolo mu to jedno ale kresielko sme vyuzili na 100% ci uz na hojdanie alebo len tak...

ingmiriama
14. okt 2013

@michala11111 my máme hojdacie a využili sme ho na 100 % kupovali sme ho keď malý mal mesiac išla som s ním do obchodu a vyskúšala ako bude reagovať na vibrácie sa dosť mrvil ale ak sme ho dali do hojdacieho bol úplne v kľude 🙂

gujami
14. okt 2013

ahoj.my sme kupili vybracne,ale zatial ju bavi iba chvilku.snad ho casom vyuzije

adkasmolka
15. okt 2013

ahoj my sme kupili vibracne - v tej dobe bolo dost cenovo dostupnejsie ako hojdacie. Maly v nom bol straaaaaasne dlho. Lebo tam sa dali vybrat vsetky mozne vlozky takze to snim rastlo. Mne to dost pomohlo, nakolko ked som chcela rychlo napr.vylozit mycku,pracku a atd.. som si ho tam dala a bol pri mne. Nikdy som to nevyuzivala na spanie ani upokojenie.

michala11111
autor
15. okt 2013

baby a neviete či existuje aj také ktoré by bolo síce kombinácia aj vibrácia aj hojdanie alebo aby to hojdalo samé, lebo čo som videla to kombinované hojdať to musí niekto čo by sa mi nechcelo 🙂